Róże w wazonie
(1875 Rozwadów - 1961 Kraków) |
olej, tektura |
46,5 x 57 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Karpiński |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVI Aukcja Dzieł Sztuki | 2013-10-24 19:00:00 | 48 | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |