Pejzaż górski
(1892 Kraków - 1965 Montreal) |
akwarela, papier |
26,5 x 42,5 cm |
sygnowana po prawej stronie u dołu: Rafał Malczewski |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 37 | 2000.00 PLN (625,00USD, 470,59EUR) | 2200.00 PLN (687,50USD, 517,65EUR) |