Ziemia 2000
(ur. 1968) |
olej, płótno |
150 x 120 cm |
Iwona Stypułkowska studiowała zabytkoznawstwo i malarstwo na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w T oruniu (1989–1991), a następnie w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych malarstwo w pracowni prof. Jana Tarasina (1991–1997). W 1997 roku obroniła dyplom w pracowni malarstwa prof. Mariana Czapli i grafiki warsztatowej prof. Jana Strenta. Związana z warszawską Galerią Karowa. Wystawy indywidualne: 1997 – Galeria TPSP Pałacyk, 1999 – Galeria Karowa. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 19 | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |