Stepy kalifornijskie
(1886 Kraków - 1955 Kraków) |
olej, tektura |
34 x 49 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Jerzy Kossak / 1945 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 64 | 7500.00 PLN (2343,75USD, 1764,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 47 | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 7000.00 PLN (2121,21USD, 1555,56EUR) |