Mieczysław SERWIN-ORACKI ,Martwa natura z owocami, 1937, olej, płótno, 46,5 x 61 cm

Martwa natura z owocami, 1937

(1912 Bochnia - 1977 Katowice)

olej, płótno
46,5 x 61 cm
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: M. Oracki-Serwin 37

Mieczysław Serwin-Oracki ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie w 1937 roku. Studiował między innymi u F. Pautscha. Malował pejzaże, martwe natury. Wystawiał swoje prace między innymi na Salonie 1938 roku w warszawskim Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych, na którym zdobył brązowy medal za obraz Śpiąc. W 1939 roku uczestniczył w wystawie zbiorowej Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXIII Aukcja2011-12-03 17:00:00137
2100.00 PLN
(636,36USD, 466,67EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
XXI Aukcja2004-11-16 00:00:0065
2100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)