Wierzchowiec ze stajennym, 1881
(1824 Wiśnicz - 1899 Kraków) |
akwarela, papier |
45 x 52 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Juliusz Kossak / 1881 |
Cena uzyskana Hammer price |
XII Aukcja | 1999-04-19 00:00:00 | 20 | 17000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 19000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |