Portret mężczyzny w kapeluszu, około 1950
(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) |
olej, dykta |
11,5 x 11 cm |
sygnowany po lewej stronie u góry: Wlastimil Hofman |
Cena uzyskana Hammer price |
XII Aukcja | 1999-04-19 00:00:00 | 17 | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 11500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |