Ostatni promień - motyw z Podola, 1904
(1861 Warszawa - 1926 Warszawa) |
olej, tektura |
35 x 87,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: M.G. Wywiórski na odwrocie trzy nalepki wystawowe: Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Król.Polsk. / No 5807 (384) / Nazwisko autora Wywiórki / Michał / Rodzaj dzieła olejny / Tytuł Ostatni promień / motyw z Podola / Wymiar / Cena lub jego wartość 120 rb / Własność autora / Adres / Warszawa d. 17/30 XI 904 r. ; Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie / 1905 Nr. 1347 / Autor Wywiórski Michał / Adres Berlin, Schleswieger Ufer 9 / Dzieło "Ostatni promień" motyw z Podola" / Rodzaj ol cena 120 rubli; Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie / Nr. 2022 / Nazwisko Wywiórski M. / Adres / Tytuł Ostatni promień Motyw / Rodzaj olejny Cena / Własność / Adres do zwrotu; |
Cena uzyskana Hammer price |
XII Aukcja | 1999-04-19 00:00:00 | 63 | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |