Pejzaż z jeziorem, około 1930
(1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii) |
olej, płótno |
24,5 x 60,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: R Kochanowski na odwrocie nalepki z odręcznie wypisanymi informacjami: Roman Kochanowski / Seelandschaft mit Fischern und Segelboot / um 1930 |
Cena uzyskana Hammer price |
XIII Aukcja | 1999-11-22 00:00:00 | 66 | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |