Pejzaż przemysłowy, około 1945
(1892 Kraków - 1965 Montreal) |
akwarela, papier |
54 x 72 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Rafał Malczewski, obok sucha pieczęć (z nieczytelnym zapisem) |
Cena uzyskana Hammer price |
XIII Aukcja | 1999-11-22 00:00:00 | 25 | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |