Jagna, około 1920-1930
(1876 Kraków - 1945 Kraków) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
34,5 x 49,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Setkowicz |
Cena uzyskana Hammer price |
XIII Aukcja | 1999-11-22 00:00:00 | 18 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |