Pejzaż zimowy z brzozami, około 1920
(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic) |
akwarela, gwasz, papier |
50 x 68,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: JÓZEF RAPACKI |
Cena uzyskana Hammer price |
XIV Aukcja | 2000-03-18 00:00:00 | 46 | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |