Scena rodzajowa, około 1700-1750
olej, płótno |
61 x 76 cm |
nie sygnowany |
Obraz ukazuje moment wypoczynku kilku ludzi, przy wodozbiorze, wzniesionym w pobliżu murów twierdzy. Kostium oraz surowa architektura wskazuje na malarza, który, zna dobrze realia kulturowe panujące na Półwyspie Iberyjskim, chociaż jego sposób malowania każe łączyć go z północnoeuropejską manierą malarską.
Cena uzyskana Hammer price |
XV Aukcja | 2000-09-19 00:00:00 | 20 | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |