Alfons KARPIŃSKI ,Kaczeńce, 1948 , olej, tektura , 50 x 70 cm

Kaczeńce, 1948

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

olej, tektura
50 x 70 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu: A.Karpiński, 1948
na odwrocie: "Kaczeńce" / von(?) / a Karpiński / Kraków / 1948

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XV Aukcja2000-09-19 00:00:004
14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)