Portret kobiety, 1901
(1851 - 1934) |
olej, płótno zdublowane |
61 x 51 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: WRSymonds / 1901 |
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 23 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |