Pejzaż z kąpiącymi się dziećmi
(1864 Frankfurt a.M. - (?)) |
olej, deska fazowana |
23,5 x 18 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: R. Werner |
Reinhold Werner kształcił się początkowo na rzeźbiarza, potem pobierał naukę malarstwa u J.F. Kirchbacha. Żył i tworzył w Erchersheim pod Frankfurtem. Uprawiał głównie malarstwo rodzajowe i pejzażowe. Przykład jego twórczości przechowywany jest w zbiorach Miejskiego Muzeum Historycznego we Frankfurcie.
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 110 | 3800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |