Pejzaż, 1934
(1910 Delawa - (?)) |
olej, dykta |
33,5 x 45 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Iwancew 34 na odwrocie: Kwiaty w wazonie |
Dionizy Iwancew studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w latach 1930 - 1935 u W. Jarockiego, F. Pautscha i S. Kamockiego. Podczas studiów wyróżniono między innymi jego prace z ceramiki.
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 105 | 2400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |