Dwie postacie z pucharem, około 1920
(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) |
olej, płótno |
54,5 x 65 cm |
sygnowany po lewej stronie u góry: Wlastimil Hofman |
Prezentowany obraz wyróżnia się interesującą kompozycją szerokich plam, nawiązuje do stylistyki dzieł obejmowanych terminem Art deco.
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 57 | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |