Widok Rynku Głównego w Krakowie z kościołem Mariackim i pod wezwaniem Sw. Wojciecha, około 1920-1930
(1876 Kraków - 1945 Kraków) |
akwarela, papier |
34,5 x 24 cm w świetle passe-partout |
sygnowany po lewej stronie u dołu: A. Setkowicz |
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 22 | 2200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |