Akt młodego mężczyzny w czerwonej opasce, około 1903
(1875 Rozwadów - 1961 Kraków) |
olej, płótno dublowane |
150 x 88 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Karpiński |
Cena uzyskana Hammer price |
XXI Aukcja | 2004-11-16 00:00:00 | 93 | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |