Pejzaż - Strumień na wiosnę, 1921
(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic) |
olej, płótno |
152 x 100,5 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: JÓZEF RAPACKI 1922 / OLSZANKA na odwrocie na ramie zdarta nalepka: 46211 Autor (...) / Tytuł Strumień na wiosnę / Rodzaj (...) / Cena 150.000 Własność Data nadesłania 29 VII 19121 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXI Aukcja | 2004-11-16 00:00:00 | 53 | 60000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |