logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XXXIX Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(30.07.2018 godz. 22:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Święto Namiotów , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(135,14USD, 115,21EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Nauczanie Jezusa w przypowieściach - Przypowieść o siewcy, Ewangelia wg. św. Mateusza , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(135,14USD, 115,21EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
500.00 PLN 
(135,14USD, 115,21EUR)

Przybycie św. Pawła na Maltę , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(135,14USD, 115,21EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ ,Sianokosy , papier, piórko, tusz, 27,5 x 36 cm

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(216,22USD, 184,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław Jan ŁAZOREK ,Rynek w Kazimierzu, 1999 , rysunek, papier, 18 x 27,5 w świetle passe-partout

Stanisław Jan ŁAZOREK

1938 Aksamanice - 2000 Kazimierz Dolny)

Rynek w Kazimierzu, 1999

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(108,11USD, 92,17EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Leonard STROYNOWSKI ,Brygadyer Józef Piłsudski , rysunek, ołówek, papier, 34 x 24,5 cm

Leonard STROYNOWSKI

(1858 Butyń na Wołyniu - - 1935 Kraków)

Brygadyer Józef Piłsudski

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(270,27USD, 230,41EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1200.00 PLN 
(324,32USD, 276,50EUR)

Teofil OCIEPKA ,Adam i Ewa, 1951 , tusz, papier, 34,5 x 23,5 cm

Teofil OCIEPKA

(1891 Janów (na Śląsku) - 1978 Bydgoszcz)

Adam i Ewa, 1951

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(486,49USD, 414,75EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk LIPIŃSKI ,Pomnik Kilińskiego na placu Krasińskich w Warszawie , akwarela, papier, 45,5 x 33 cm

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(540,54USD, 460,83EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Widok na targ na Mariensztacie , olej, sklejka, 39 x 25,5 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(216,22USD, 184,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Kazimierz, 1971 , gwasz, papier, 48 x 68 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(216,22USD, 184,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew KUPCZYŃSKI ,W kawiarni , olej, płyta, 27 x 36 cm

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(189,19USD, 161,29EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Wędkowanie , olej, płyta ceramiczna, 20 x 20 cm

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(432,43USD, 368,66EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jezioro Narocz , akwarela, papier, 30,5 x 39 cm

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(216,22USD, 184,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Zuzanna STRZAŁECKA ,Las , olej, sklejka, 48 x 33 cm

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(216,22USD, 184,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Szczęsny RUTKOWSKI ,Kwiaty , olej, tektura, 26,5 x 22 cm

Szczęsny RUTKOWSKI

(1887 - II wojna światowa)

Kwiaty

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(324,32USD, 276,50EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol MILLER (Müller) ,Portret dziewczyny, 1882, fotografia podmalowana; papier, 26,5 x 21,5 cm

Karol MILLER (Müller)

(1835 Częstochowa - 1920 Warszawa)

Portret dziewczyny, 1882

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(108,11USD, 92,17EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Hipolit LIPIŃSKI ,Wyjście Procesji z Kościoła Św. Barbary w Krakowie, 1884, fotograwiura, 40 x 74 cm

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(378,38USD, 322,58EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1400.00 PLN 
(378,38USD, 322,58EUR)

Malarz nieznany ,Kapliczka Czartoryskich w Puławach Włostowice , olej, płótno, 33 x 40 cm

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
2600.00 PLN 
(702,70USD, 599,08EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2600.00 PLN 
(702,70USD, 599,08EUR)

Jan SKOTNICKI ,Rynek Starego Miasta w Warszawie, 1935 , pastel, papier, 20 x 24 cm

Jan SKOTNICKI

(1876 Bobrowniki - 1968 Podkowa Leśna)

Rynek Starego Miasta w Warszawie, 1935

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(270,27USD, 230,41EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol KOSSAK ,Huculi przy stogu , akwarela, papier, 30 x 40 cm

Karol KOSSAK

(1896 Lwów - 1975 Ciechocinek)

Huculi przy stogu

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(540,54USD, 460,83EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2200.00 PLN 
(594,59USD, 506,91EUR)

Mieczysław CICHOŃ ,Chata , olej, tektura, 30 x 40 cm

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(405,41USD, 345,62EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1500.00 PLN 
(405,41USD, 345,62EUR)

Zenobiusz PODUSZKO ,Pejzaż, 1923 , olej, tektura, 30 x 44 cm

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(432,43USD, 368,66EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech WEISS ,Pejzaż , akwarela, tektura, 19,5 x 27 cm w świetle passe-partout

Wojciech WEISS

(1875 Leorda w Rumunii - 1950 Kraków)

Pejzaż

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(540,54USD, 460,83EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław ROGUSKI ,Droga we wsi , olej, płótno, 60 x 45 cm

Władysław ROGUSKI

(1890 Warszawa - 1940 Poznań)

Droga we wsi

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1351,35USD, 1152,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Pałac na wodzie w Łazienkach , akwarela, papier, 20 x 27 cm

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(486,49USD, 414,75EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antonii WILIŃSKI ,Gdańsk, 1917 , akwarela, papier, 18 x 24 cm

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(378,38USD, 322,58EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

W. Zakrzewski ,Rynek w Kazimierzu, 1970 , akwarela, papier, 38,5 x 53 cm

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(135,14USD, 115,21EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ignacy PIEŃKOWSKI ,Ule w sadzie , olej, tektura, 28,5 x 40 cm

Ignacy PIEŃKOWSKI

(1877 Dołubniów k. Białegostoku - 1948 Kraków)

Ule w sadzie

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(540,54USD, 460,83EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(540,54USD, 460,83EUR)

Feliks SZEWCZYK ,Strumyk , akwarela, papier, 16,5 x 24 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(324,32USD, 276,50EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek SZWOCH ,Łodzie , olej, tektura, 27 x 22 cm

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(675,68USD, 576,04EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2500.00 PLN 
(675,68USD, 576,04EUR)

E. ZEDKWIST ,Wieczór, Międzyzdroje, 1950 , olej, sklejka, 22 x 28,5 cm

Numer katalogowy:31

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(405,41USD, 345,62EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1500.00 PLN 
(405,41USD, 345,62EUR)

Stanisław ŻUKOWSKI ,Pejzaż , olej, tektura, 33 x 41 cm

Stanisław ŻUKOWSKI

(1873 Jędrychowice - 1944 Pruszków)

Pejzaż

Numer katalogowy:32

Cena wywoławcza:

Starting bid
12000.00 PLN 
(3243,24USD, 2764,98EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pejzaż zimowy , olej, tektura, 22 x 33,5 cm

Numer katalogowy:33

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(324,32USD, 276,50EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef GRACZYŃSKI ,Kruszwica nad Gopłem , olej, deska, 15 x 25 cm

Józef GRACZYŃSKI

(1866 Czempin - 1939 Poznań)

Kruszwica nad Gopłem

Numer katalogowy:34

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(675,68USD, 576,04EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2500.00 PLN 
(675,68USD, 576,04EUR)

Stanisław KLIMOWSKI ,Widok na zamek , olej, tektura, 31 x 42,5 cm

Stanisław KLIMOWSKI

(1891 Kraków - 1982 Katowice)

Widok na zamek

Numer katalogowy:35

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(486,49USD, 414,75EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Mojżesz LEJBOWSKI ,Zaułek miejski , olej, płyta, 24,5 x 20,5 cm

Mojżesz LEJBOWSKI

(1876 Nowogródek - 1942 lub 1943 Wilno)

Zaułek miejski

Numer katalogowy:36

Cena wywoławcza:

Starting bid
3500.00 PLN 
(945,95USD, 806,45EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
3500.00 PLN 
(945,95USD, 806,45EUR)

Ikona, Matka Boska z Dzieciątkiem Jezus , tempera, deska, 75 x 35 cm

Numer katalogowy:37

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(378,38USD, 322,58EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Matka Boska wg. św. Trapezy, XX w. , płótno, deska, złocenia, 30,5 x 25 cm

Numer katalogowy:38

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(324,32USD, 276,50EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander Sergiusz BORAWSKI ,Plakietka mosiężna z wizerunkiem Henryka Sienkiewicza,1904 , mosiądz, średnica: 25 cm

Numer katalogowy:39

Cena wywoławcza:

Starting bid
900.00 PLN 
(243,24USD, 207,37EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Patera platerowa , alpaka, srebrzona , 30,5 x 20 cm

Numer katalogowy:40

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(135,14USD, 115,21EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Taca metalowa na 4 nogach , metal, 43 x 67 cm

Numer katalogowy:41

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(405,41USD, 345,62EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Misa i dzban fajansowy , fajans, wys. dzbanka: 23,5 cm; wys. misy: 10 cm; średnica misy: 31 cm

Numer katalogowy:42

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(216,22USD, 184,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazon porcelanowy zdobiony widokami ptaków brodzących , porcelana, kobalt, złocenia, wys. 43 cm

Numer katalogowy:43

Cena wywoławcza:

Starting bid
2800.00 PLN 
(756,76USD, 645,16EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2800.00 PLN 
(756,76USD, 645,16EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl