Witold MONASTYRSKI

 (1915 Lwów - 1992 Lwów)

Witold Monastyrski studiował w warszawskiej Akademii sztuk Pięknych w latach 1935 – 1939. Do 1944 roku wykładał we Lwowie. W 1968 otrzymał tytuł profesora. Wystawiał swoje prace we Lwowie w latach 1936, 1940, 1941 i 1943. W Muzeum Narodowym w Warszawie znajduje się jego praca Porwanie Europy.

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
43Sad, 1967 olej, płótno75,5 x 101,5 cm
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
69Przystań w Białogrodzie nad Dniestrem, 1960 olej, płótno57,5 x 92 cm
5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
30Łódź z żaglem, 1952 olej, płótno61 x 83 cm
5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)