Świąteczna Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki
(13.12.2018 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Sianokosy | Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ | papier, piórko, tusz | 27,5 x 36 cm | 600.00 PLN (160,00USD, 140,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Koncert na flecie wg Menzela | fotografia | 50 x 59 cm | 250.00 PLN (66,67USD, 58,41EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
3 | Krupada w lewo wg Ridingera | Johan Elias RIDINGER | miedzioryt ręcznie kolorowany | 34 x 24,5 cm w świetle passe-partout | 600.00 PLN (160,00USD, 140,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Mężczyzna w stroju ludowym | akwarela, papier | 21 x 13 cm w świetle passe-partout | 650.00 PLN (173,33USD, 151,87EUR) | 650.00 PLN (173,33USD, 151,87EUR) | |
5 | Brygadyer Józef Piłsudski | Leonard STROYNOWSKI | rysunek, ołówek, papier | 34 x 24,5 cm | 1000.00 PLN (266,67USD, 233,64EUR) | 1000.00 PLN (266,67USD, 233,64EUR) |
6 | Portret - George I* | Christoph WEIGEL | mezzotinta, papier | 42 x 28 cm | 800.00 PLN (213,33USD, 186,92EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Kompozycja | Alfred LENICA | akwarela, papier | 20 x 25 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (213,33USD, 186,92EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | W kawiarni | Zbigniew KUPCZYŃSKI | olej, płyta | 27 x 36 cm | 700.00 PLN (186,67USD, 163,55EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Koncert, 1973 | Otto AXER | papier, akwarela, tusz | 16 x 21 cm w świetle passe-partout | 700.00 PLN (186,67USD, 163,55EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Zebranie | Otto AXER | papier, tusz lawowany | 17,5 x 28 cm | 700.00 PLN (186,67USD, 163,55EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Rozmowa kobiet | Otto AXER | akwarela, papier | 14,5 x 20,5 cm, w świetle passe-partout | 600.00 PLN (160,00USD, 140,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Urbs Warsovia sedes Ordinaria Regnum | Jonson Eryk DAHLBERG | miedzioryt | 23 x 58 cm w świetle passe-partout | 4000.00 PLN (1066,67USD, 934,58EUR) | 4000.00 PLN (1066,67USD, 934,58EUR) |
13 | Bitwa pod Samosierrą | Horace Jean Emile VERNET | akwatinta kolorowana | 45 x 55 cm w świetle passe-partout | 400.00 PLN (106,67USD, 93,46EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Sanna | ENGLERT | akwarela, papier | 19 x 26,5 cm w świetle passe-partout | 700.00 PLN (186,67USD, 163,55EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Widok na młyn | Malarz nieznany | akwarela, papier | 20,5 x 28 cm | 500.00 PLN (133,33USD, 116,82EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Widok na targ na Mariensztacie | olej, sklejka | 39 x 25,5 cm | 600.00 PLN (160,00USD, 140,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
17 | Pomnik Kilińskiego na placu Krasińskich w Warszawie | Henryk LIPIŃSKI | akwarela, papier | 45,5 x 33 cm | 2000.00 PLN (533,33USD, 467,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Plac Trzech Krzyży w Warszawie | Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec) | akwarela, papier | 21 x 33 cm w świetle passe-partout | 700.00 PLN (186,67USD, 163,55EUR) | 700.00 PLN (186,67USD, 163,55EUR) |
19 | Rynek w Kazimierzu, 1970 | Włodzimierz ZAKRZEWSKI | akwarela, papier | 38,5 x 53 cm | 500.00 PLN (133,33USD, 116,82EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Gdańsk, 1917 | Antonii WILIŃSKI | akwarela, papier | 18 x 24 cm | 1400.00 PLN (373,33USD, 327,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Kościół | olej, tektura | 31,5 x 42 cm | 1600.00 PLN (426,67USD, 373,83EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
22 | Widok na zamek w Mont Saint-Michel | Gilles LEFRANC | olej, płótno | 50 x 60 cm | 1600.00 PLN (426,67USD, 373,83EUR) | 1600.00 PLN (426,67USD, 373,83EUR) |
23 | Wieś | Leonard PĘKALSKI | olej, tektura | 26 x 35 cm | 2000.00 PLN (533,33USD, 467,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Przemarsz Oddziału | Jerzy KOSSAK | olej, sklejka | 58 x 79 cm | 10000.00 PLN (2666,67USD, 2336,45EUR) | 11000.00 PLN (2933,33USD, 2570,09EUR) |
25 | Scena rodzajowa | Franciszek KOSTRZEWSKI | akwarela, papier | 28 x 34 cm | 2000.00 PLN (533,33USD, 467,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Żaglowiec w kanale | Włodzimierz NAŁĘCZ | olej, tektura | 50 x 61,5 cm | 4000.00 PLN (1066,67USD, 934,58EUR) | 4000.00 PLN (1066,67USD, 934,58EUR) |
27 | Żaglówka w zatoce | MIKOŁAJEWSKI | olej, płótno | 18 x 37 cm | 1000.00 PLN (266,67USD, 233,64EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Jezioro Narocz | akwarela, papier | 30,5 x 39 cm | 800.00 PLN (213,33USD, 186,92EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
29 | Jesienny pejzaż | Karol KLOPFER | olej, tektura | 34 x 47 cm | 1500.00 PLN (400,00USD, 350,47EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Pejzaż wiosenny | Mieszko (Mieczysław) JABŁOŃSKI | olej, płyta | 50 x 69 cm | 3000.00 PLN (800,00USD, 700,93EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Las | Jan WAŁACH | olej, tektura | 28,5 x 15,5 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (266,67USD, 233,64EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Chata | Mieczysław CICHOŃ | olej, tektura | 30 x 40 cm | 1500.00 PLN (400,00USD, 350,47EUR) | 1500.00 PLN (400,00USD, 350,47EUR) |
33 | Kokietka, 1957 | Maja BEREZOWSKA | akwarela, papier | 37,5 x 27,5 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (266,67USD, 233,64EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Portret kobiety | Jacob Zűrcher | akwarela, papier | 54,5 x 36,5 cm w świetle passe-partout | 2500.00 PLN (666,67USD, 584,11EUR) | 2500.00 PLN (666,67USD, 584,11EUR) |
35 | Wachlarz kościany | kość | 700.00 PLN (186,67USD, 163,55EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
36 | Plakietka mosiężna z wizerunkiem Henryka Sienkiewicza,1904 | Aleksander Sergiusz BORAWSKI | mosiądz | średnica: 25 cm | 900.00 PLN (240,00USD, 210,28EUR) | 900.00 PLN (240,00USD, 210,28EUR) |
37 | Taca metalowa na 4 nogach | metal | 43 x 67 cm | 1500.00 PLN (400,00USD, 350,47EUR) | 1500.00 PLN (400,00USD, 350,47EUR) | |
38 | Misa i dzban fajansowy | fajans | wys. dzbanka: 23,5 cm; wys. misy: 10 cm; średnica misy: 31 cm | 800.00 PLN (213,33USD, 186,92EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
39 | Dzbanek porcelanowy | Carl Robert TIELSCH | porcelana malowana naszkliwnie, złocenia | wys. 26 cm | 250.00 PLN (66,67USD, 58,41EUR) | 250.00 PLN (66,67USD, 58,41EUR) |
40 | Wazon porcelanowy, Miśnia | MIŚNIA | porcelana malowana naszkliwnie, złocenia | wys. 24,5 cm | 250.00 PLN (66,67USD, 58,41EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
41 | Szkatułka porcelanowa, Miśnia | MIŚNIA | porcelana malowana naszkliwnie | średnica: 12 cm; wys. 8 cm | 250.00 PLN (66,67USD, 58,41EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
42 | Moździerz z tłuczkiem | mosiądz | wys. 11 cm, średn. 12 cm, długość tłuczka: 21 cm. | 100.00 PLN (26,67USD, 23,36EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
43 | Srebrny medal z okazji chrztu, 1843 | Józef MAJNERT | srebro | średnica: 4,3 cm | 450.00 PLN (120,00USD, 105,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |