Malarz florencki
122 | Apollo i Marsjasz, druga tercja XVII wieku | olej, płótno dublowane | 83,3 x 74,3 cm | 20000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |