Malarz wątków mitologicznych
107 | Triumf Galatei*/?/ | olej, płótno | olej, płótno; 47 x 60 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |