Gleb FRANKO
(ur. 1985)
Gleb Franko uzyskał tytuł magistra na Wydziale Konserwacji Sztuki ASP w Kijowie. Jego obrazy to przede wszystkim pejzaże, martwa natura, postacie wykonane w oleju lub techniką graficzną. Prace eksponowane są m.in. w Muzeum Ruchu Ludowego w Warszawie.
1 | Akt | olej, płótno | 120 x 130 cm | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |