XXXV Aukcja Internetowa
(21.08.2017 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Święto Namiotów | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (137,36USD, 118,48EUR) | 500.00 PLN (137,36USD, 118,48EUR) | |
2 | Zawarcie Przymierza na Synaju | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (137,36USD, 118,48EUR) | 500.00 PLN (137,36USD, 118,48EUR) | |
3 | Nauczanie Jezusa w przypowieściach - Przypowieść o siewcy, Ewangelia wg. św. Mateusza | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (137,36USD, 118,48EUR) | 500.00 PLN (137,36USD, 118,48EUR) | |
4 | Architektura | Janusz STRZAŁECKI (JAST) | rysunek, papier | 21 x 30 cm. | 400.00 PLN (109,89USD, 94,79EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Jezioro Narocz | akwarela, papier | 30,5 x 39 cm | 800.00 PLN (219,78USD, 189,57EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
6 | Las | Zuzanna STRZAŁECKA | olej, sklejka | 48 x 33 cm | 800.00 PLN (219,78USD, 189,57EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Zagroda z drzewem | Mieczysław TRAUTMAN | akwarela, papier | 32,5 x 28 | 1000.00 PLN (274,73USD, 236,97EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Skała | Otto PIPPEL | olej, płótno naklejone na sklejkę | 36 x 38 cm | 1500.00 PLN (412,09USD, 355,45EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Gdańsk, 1917 | Antonii WILIŃSKI | akwarela, papier | 18 x 24 cm | 1000.00 PLN (274,73USD, 236,97EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Kazimierz, 1971 | Fryderyk Antoni HAYDER | gwasz, papier | 48 x 68 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (219,78USD, 189,57EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Wieczór, Międzyzdroje, 1950 | E. ZEDKWIST | olej, sklejka | 22 x 28,5 cm | 1500.00 PLN (412,09USD, 355,45EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Rynek Starego Miasta w Warszawie, 1935 | Jan SKOTNICKI | pastel, papier | 20 x 24 cm | 1000.00 PLN (274,73USD, 236,97EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Portret kobiety | Michał ICHNOWSKI | olej, tektura | 50 x 38 cm | 2500.00 PLN (686,81USD, 592,42EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Akt kobiecy | Gleb FRANKO | olej, płótno | 98 x 86 cm | 3000.00 PLN (824,18USD, 710,90EUR) | 3000.00 PLN (824,18USD, 710,90EUR) |
15 | Pejzaż, 1923 | Zenobiusz PODUSZKO | olej, tektura | 30 x 44 cm | 1600.00 PLN (439,56USD, 379,15EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Kazimierz nad Wisłą, 1979 | Feliks DOŁGAŃ | olej, płótno | 40 x 50 cm | 1400.00 PLN (384,62USD, 331,75EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Pejzaż zimowy | olej, tektura | 22 x 33,5 cm | 1200.00 PLN (329,67USD, 284,36EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
18 | Pejzaż alpejski, 1925 | Christian Gotthard Hirsch | tempera, tektura | 25 x 34 cm | 2000.00 PLN (549,45USD, 473,93EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Patera platerowa | WELLNER | alpaka, srebrzona | 30,5 x 20 cm | 500.00 PLN (137,36USD, 118,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Misa i dzban fajansowy | fajans | wys. dzbanka: 23,5 cm; wys. misy: 10 cm; średnica misy: 31 cm | 800.00 PLN (219,78USD, 189,57EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
21 | Para świeczników, początek XX wieku | FRAGET, FABRYKA WYROBÓW SREBRNYCH I METALOWYCH JÓZEFA FRAGETA | metal srebrzony | wysokość 21,5 cm | 1000.00 PLN (274,73USD, 236,97EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Waza porcelanowa, Chiny, lata 50-te | porcelana malowana kobaltem | wysokość 68 cm, średnica brzuśca 24 cm | 3000.00 PLN (824,18USD, 710,90EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
23 | Wazon porcelanowy zdobiony widokami ptaków brodzących | porcelana, kobalt, złocenia | wys. 43 cm | 2800.00 PLN (769,23USD, 663,51EUR) | 2800.00 PLN (769,23USD, 663,51EUR) | |
24 | Chrystus w cierniowej koronie | twarde drewno | wys. 44 cm | 2600.00 PLN (714,29USD, 616,11EUR) | 2600.00 PLN (714,29USD, 616,11EUR) | |
25 | Rzeźba, Indie Bogini obfitości | drewno | wys. 18 cm | 4000.00 PLN (1098,90USD, 947,87EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
26 | Łódki nad brzegiem morza | Marian MOKWA | olej, płótno | 50 x 60 cm | 5000.00 PLN (1373,63USD, 1184,83EUR) | 5000.00 PLN (1373,63USD, 1184,83EUR) |
27 | Dar Pomorza na nabrzeżu | Marian MOKWA | olej, sklejka | 54,5 x 68,5 cm | 15000.00 PLN (4120,88USD, 3554,50EUR) | 15000.00 PLN (4120,88USD, 3554,50EUR) |
28 | Orłowo | Marian MOKWA | olej, sklejka | 51,5 x 59,5 cm | 8000.00 PLN (2197,80USD, 1895,73EUR) | 8000.00 PLN (2197,80USD, 1895,73EUR) |
29 | Żaglowiec na pełnym morzu, 1913 | olej, płótno | 40 x 60 cm | 4000.00 PLN (1098,90USD, 947,87EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
30 | Akt kobiety leżącej | Jonasz STERN | olej, płótno | 65 x 88 cm | 5000.00 PLN (1373,63USD, 1184,83EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Koncert anielski, 1945 | Józef MEHOFFER | olej, tektura | obraz o kształcie elipsy; 29,5 x 41 cm | 3500.00 PLN (961,54USD, 829,38EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Kompozycja | Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA | olej, płyta, tektura | 32 x 48 cm w świetle passe-partout | 4000.00 PLN (1098,90USD, 947,87EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Kobieta, 1940 | Józef MEHOFFER | akwarela, papier | 41,5 x 32,5 cm | 3000.00 PLN (824,18USD, 710,90EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Tańce, 1910 | Oleksy (Aleksy, Aleksander) NOWAKIWSKI(NOWAKOWSKI, NOVAKIVS`KYJ) | olej, tektura | 21 x 15 cm | 4000.00 PLN (1098,90USD, 947,87EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Tańce, 1907 | Oleksy (Aleksy, Aleksander) NOWAKIWSKI(NOWAKOWSKI, NOVAKIVS`KYJ) | olej, tektura | 21 x 15 cm | 4000.00 PLN (1098,90USD, 947,87EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |