Bohemia

Kraj pochodzenia: Czechy

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 12 prac z tej wytwórni

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
88Puchar, Bohemia, połowa XIX w. szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, grawerowanewys. 17 cm
6800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
6800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
109Wazonik, Bohemia, IV ćw. XIX w. szkło fioletowe, dmuchane, szlifowane, malatury złote (częściowo wytarte)wys. 8 cm
1100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
1100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
115Buteleczka na perfumy, Bohemia, IV ćw. XIX w. szkło mleczne, dmuchane malowane wielobarwnymi farbami emaliowymi
1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
121Przycisk do papieru, Czechy, 1857 szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowośrednica: 9,5 cm; wys.: 3 cm
2600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
2600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
82Szklanica/Kielich, Czechy, Bohemia, lata 30-40 XIX w. szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, barwione powierzchniowowys. 18 cm
12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
81Kielich, Czechy, Bohemia, lata 60-te XIX w. szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowowys. 13 cm
3300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
3300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
83Para kielichów, Czechy, Bohemia, lata 60-te XIX w. szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowowys. 13,5 cm
4200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
4600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
103Kieliszek, Czechy, Bohemia, II poł. XIX w. szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowowys. 11,7 cm
950.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
950.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
93Szklanka, Bohemia Czechy, lata 30 XIX w. szkło niebieskie, szlifowane, malowane farbami emaliowymi oraz amalgamatem srebrawys. 10,5 cm
2100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
2100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
94Szklanka Bohemia Czechy, lata 1810-1820 szkło bezbarwne, szlifowane, złocone, malowanewys. 9,5 cm
3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
95Kielich, Bohemia Czechy, lata 40 XIX w. szkło zielone, szlifowane, złoconewys. 14,5 cm
3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
92Szklanka, Bohemia Czechy, lata 1820-1830 szkło rubinowe, szlifowane, malowane amalgamatem srebrawys. 12 cm
2100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)