Alojzy BALCERZAK
(1930 Zdworze)
Alojzy Balcerzak w latach 1951-1957 studiował w warszawskiej ASP pod kierunkiem S. Czajkowskiego, K.
Tomorowicza i J. M. Szancera. W latach 1962-1967 był
kierownikiem artystycznym Salonu Debiutów w Warszawie. Uczestniczył w
wielu wystawach malarstwa i grafiki, miał liczne wystawy indywidualne w
kraju i za granicą. Od 1998 roku wykładowca w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie.
5 | Las brzozowy | olej, płótno | 61 x 50 cm | 1500.00 PLN (361,45USD, 375,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |