XX Aukcja

Bolesław GASIŃSKI ,Koń, 1976 , linoryt, 51,5 x 37 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek GAWŁOWSKI ,Szkic, 2002 , piórko, 50 x 35 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rafał STRENT ,Kosmos, 1986, akwaforta, akwatinta, 65 x 50 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zdzisław BEKSIŃSKI ,Print 3/50, 2003 , grafika komputerowa, 33 x 48 cm

Zdzisław BEKSIŃSKI

(1929 Sanok - 2005 Warszawa)

Print 3/50, 2003

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Małgorzata MARSZALIK-ZNOJEK ,Przenikanie, 2002 , tusz, piórko, 51 x 72 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław RODZIŃSKI ,Krajobraz alpejski, 2003 , pastel, papier, 36 x 48 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Danuta MAKOWSKA ,Rzeka, 2002 , olej, płótno, 32,5 x 41 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwona ORNATOWSKA-SEMKOWICZ ,Cisza, 1984 , linoryt, 32 x 49 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sylwia CABAN ,Pożegnanie, 1999 , pastel,, 41 x 48 cm

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ewa DZWONKOWSKA ,Bez tytułu, 2000 , gwasz, papier, 50 x 35 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Romuald ORAMUS,Fitness club V,1998/1999 , akwaforta akwatinta, 22,5 x 16 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz BORUTA ,studium aktu "Upadły anioł" , olej, płótno, 75 x 90 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PAMUŁA ,Obraz 018, 2000 , grafika komputerowa, 49 x 60 cm

Jan PAMUŁA

(ur.1944 Spyrkowo koło Wadowic)

Obraz 018, 2000

Cena wywoławcza:

550.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dariusz MLĄCKI ,Świeca, 2003 , olej, technika własna na korku, 40 x 30 cm

Dariusz MLĄCKI

(1965 Mińsk Mazowiecki)

Świeca, 2003

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan KUCZ ,Świąteczny toast,1972 , akwarela, 16 x 37 cm

Jan KUCZ

(ur. 1936 na Ziemi Cieszyńskiej)

Świąteczny toast,1972

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Apoloniusz WĘGŁOWSKI ,Kompozycje, 2002, ołówek, papier, 15 x 8,5 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław FIJAŁKOWSKI ,Kompozycja bez tytułu, 1993 , grafika komputerowa, 20 x 15 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Magdalena ABAKANOWICZ ,Oka mgnienie, 2000 , tusz, 49,5 x 59,5 cm

Magdalena ABAKANOWICZ

(1930 Falenty - 2017 Warszawa)

Oka mgnienie, 2000

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Magdalena ABAKANOWICZ ,Sen, 2002 , tusz, 30 x 42 cm

Magdalena ABAKANOWICZ

Sen, 2002

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maciej SZAŃKOWSKI ,praca z cyklu "Kalki" , 50 x 35 cm

Cena wywoławcza:

750.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Głowa dziewczyny, 1923 , olej, płótno, 22,5 x 22,5 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Głowa dziewczyny, 1923

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Dwie dziewczyny, 1947 , olej, tektura, 46 x 71 cm

Wlastimil HOFMAN

Dwie dziewczyny, 1947

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz LASOCKI ,Pejzaż wiejski, 1950 , olej, płótno, 51 x 65 cm

Kazimierz LASOCKI

(1871 Gąbin k. Gostynina - 1952 Warszawa)

Pejzaż wiejski, 1950

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan KARMAŃSKI ,Pejzaż, 1947 , olej, płótno, 40,5 x 50 cm

Jan KARMAŃSKI

(1887 Warszawa - 1958 Puławy)

Pejzaż, 1947

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacques CALLOT ,Syn marnotrawny opuszcza dom rodzinny , akwaforta wykonana suchą igłą échoppe,papier żeberkowy, francuski, osiemnastowieczny (?) , płyta 61 x 83 mm; odbitka obcięta wokół płyty z pozostawionymi marginesami 2-3 mm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany, Mongolia ,Tanka z przedstawieniem Hajagriwa , farby mineralne, złocenia, jedwab, drewno, 27 x 33 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik MISKY ,Akt, około 1905 -1910 , olej, płyta, 70 x 51 cm

Ludwik MISKY

(1884 Nowy Sącz - 1938 Kraków)

Akt, około 1905 -1910

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Artur KLAR ,Dzikie róże , olej, tektura, 34 x 25 cm

Artur KLAR

(1895 Lwów - 1942 Bełżec)

Dzikie róże

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Jan Onufry Zagłoba, 1887 , akwarela, gwasz, papier, 30 x 23 cm w świetle passe partout

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Longinus Podbipięta, 1887 , akwarela, gwasz, papier, 30 x 23 cm w świetle passe partout

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

A MONTI ,Pejzaż włoski, początek XX wieku , olej, płótno dublowane, 53 x 79 cm

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kasper POCHWALSKI ,Motyw z Francji, 1925 , olej, płyta, 53 x 43 cm

Kasper POCHWALSKI

(1899 Kraków - 1971 Kraków)

Motyw z Francji, 1925

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy , olej, tektura, 35,5 x 36 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Żołnierz 1 pułku szwoleżerów opatrujący konia, 1922 , olej,tektura, 60 x 48 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks Michał WYGRZYWALSKI ,Modlący się Arabowie , olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 63 cm

Feliks Michał WYGRZYWALSKI

(1875 Przemyśl - 1944 w drodze do Rzeszowa)

Modlący się Arabowie

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander LASZENKO ,Grób Absaloma w Dolinie Cedronu•, 1935 , olej, płótno naklejone na tekturę, 50 x 34,5 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Białe róże w wazonie, około 1918 , olej, tektura, 34,7 x 48,5 cm

Cena wywoławcza:

48000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

65000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander MANN ,Salon w willi "Ave" w Konstancinie, około 1920- 1925 , olej, dykta, 40 x 28,5 cm

Aleksander MANN

(1869 Warszawa - 1929 Konstancin koło Warszawy)

Salon w willi "Ave" w Konstancinie, około 1920- 1925

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ignacy PIEŃKOWSKI ,Prymule w dzbanku , olej, płyta, 36 x 30,5 cm

Ignacy PIEŃKOWSKI

(1877 Dołubniów k. Białegostoku - 1948 Kraków)

Prymule w dzbanku

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwan TRUSZ ,Pejzaż , olej, płyta, 46,5 x 67 cm

Iwan TRUSZ

(1869 Wysocko - 1941 Lwów)

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy Ryszard KRAUZE (Krause),Pejzaż, 1932 , olej, tektura, 28 x 40 cm

Jerzy Ryszard KRAUZE (Krause)

(1903 Warszawa - 1978 Australia)

Pejzaż, 1932

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Dziewczynka z ptaszkiem, około 1918 - 1927 , olej, płótno, 41,2 x 30 cm

Cena wywoławcza:

130000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

130000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor MAZUROWSKI ,Po bitwie* , olej tektura, 70 x 96 cm

Wiktor MAZUROWSKI

(1859 Warszawa - 1944 Warszawa)

Po bitwie*

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Soter JAXA MAŁACHOWSKI ,Nad brzegiem jeziora, po 1945 , akwarela, gwasz, papier, 63 x 47 cm w świetle passe partout

Soter JAXA MAŁACHOWSKI

(1867 Wolanów pod Odessą - 1952 Kraków)

Nad brzegiem jeziora, po 1945

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik MISKY ,Pejzaż nadbrzeżny z łódką , olej, tektura, 34,5 x 48 cm

Ludwik MISKY

Pejzaż nadbrzeżny z łódką

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DAWSKI ,Kompozycja figuralna , grafika, papier, 27,5 x 19,5 cm

Stanisław DAWSKI

(1905 Dorohusk - 1990 Warszawa)

Kompozycja figuralna

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DAWSKI

Kompozycja figuralna

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Vladimir NAIDITCH ,Akt, 1969 , tusz na papierze, 100 x 70 cm

Vladimir NAIDITCH

(1903 Moskwa - 1980 Paryż )

Akt, 1969

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para półmisków owalnych* , porcelana malowana naszkliwnie, 32 x 42 cm, wysokość 5 cm

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz wschodnioukraiński ,Pokrow, Kijów, XVIII wiek , olej, płótno, 96 x 61,5 cm

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz szkoły wileńskiej (?) ,Pocałunek Judasza, koniec XVIII wieku , olej, płótno, 65 x 57 cm

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz portrecista ,Portret Juliana Ursyna Niemcewicz*[1] (?) z insygniami Orderu Świętego Stanisława , olej, płótno, 77,5 x 64 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred LENICA ,Kompozycja , akwarela, papier, 32,5 x 46 cm

Alfred LENICA

(1899 Pabianice - 1977 Warszawa)

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz SEWERYN ,Widok na górską rzekę , akwarela, gwasz, papier, 32,5 x 48,5 cm w świetle passe partout

Tadeusz SEWERYN

(1894 Żabno w pow. Brzeskim - 1975 Kraków)

Widok na górską rzekę

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław NICHNIROWSKI ,Miasteczko , akwarela, tektura, 23,5 x 39 cm

Czesław NICHNIROWSKI

( działał w latach 1926 - 1930)

Miasteczko

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA,Zabudowania , olej, tektura, 32 x 40 cm

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA

(1872 Kraków - 1953 Kraków)

Zabudowania

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman SIELSKI ,Zielony wieczór, lata pięćdziesiąte XX wieku , olej, tektura, 60 x 83,5 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław GALIMSKI ,Pejzaż górski , olej, płótno, 72 x 101 cm

Władysław GALIMSKI

(1860 Kijów - 1940 Bydgoszcz)

Pejzaż górski

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman SIELSKI ,Plaża, lata sześćdziesiąte XX wieku , olej, tektura, 33 x 48 cm

Roman SIELSKI

(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów)

Plaża, lata sześćdziesiąte XX wieku

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman SIELSKI ,Frywolne dziewczęta, około 1961 , olej, tektura, 34 x 50 cm

Roman SIELSKI

Frywolne dziewczęta, około 1961

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz RYBKOWSKI ,Żniwa, 1921 , olej, płótno, 68,5 x 100,5 cm

Tadeusz RYBKOWSKI

(1848 Kielce - 1926 Lwów)

Żniwa, 1921

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk PAUTSCH ,Śpiąca dziewczyna, 1949 , olej, dykta, 75 x 108 cm

Fryderyk PAUTSCH

(1877 Delatyn pod Stanisławowem - 1950 Kraków)

Śpiąca dziewczyna, 1949

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BERGER (Börger) ,Kobieta z koszem , olej, płótno, 63,5 x 48 cm

Jan BERGER (Börger)

(1863 Warszawa - 1930 Warszawa)

Kobieta z koszem

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan KLĘPIŃSKI ,Sianokosy, 1902 , olej, płótno, 62 x 103,5 cm

Jan KLĘPIŃSKI

(1872 Łódź - 1913 Włochy nad jeziorem Como)

Sianokosy, 1902

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian STIK ,Ostatnie akordy Chopina , olej, płótno, 69,5 x 97 cm

Julian STIK

(około 1905 Berdyczów (?) - 1949 Lwów)

Ostatnie akordy Chopina

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisław JAMONTT ,Nokturn, 1933 , olej, tektura, 57 x 78,5 cm

Bronisław JAMONTT

(1886 Dokudowo pod Lidą - 1957 Toruń)

Nokturn, 1933

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zegarek kieszonkowy z widokiem Warszawy , koperta złota 18 kt; tarcza srebrna grawerowana, średnica 50 mm

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

17000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Taca czworoboczna z widokiem na przełom Dunaju, Wiedeń (?), około 1820 – 1840 , porcelana malowana naszkliwnie, złocenie z ornamentem rysowanym agatem, 30 cm x 30 cm

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emil KRCHA ,Kwiaty w wazonie , akwarela, papier, 44 x 30,5 cm w świetle passe partout

Emil KRCHA

(1894 Kałusz - 1972 Kraków)

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Martwa natura z owocami , olej, tektura, 58,5 x 76,5 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Martwa natura z owocami

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk WEYSSENHOFF ,a. Jeleń z łaniami.
b. Jeleń , olej, drewno, średnica 26 cm

Henryk WEYSSENHOFF

(1859 Pokrewne koło Kowna - 1922 Warszawa)

a. Jeleń z łaniami.
b. Jeleń

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto Edward BORZEMSKI,Pejzaż z chmurami , olej, płótno, 44 x 33,5 cm

Otto Edward BORZEMSKI

(działał w latach 1926 - 1938)

Pejzaż z chmurami

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto Edward BORZEMSKI,Pejzaż - późnym popołudniem , olej, płótno, 34 x 44 cm

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław WOLSKI ,Amazonka na koniu , akwarela, papier, 44 x 31 cm

Stanisław WOLSKI

(1859 Warszawa - 1894 Warszawa)

Amazonka na koniu

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz GEPPERT ,Przejażdżka konna, po 1945 , akwarela, papier, 20 x 28,5 cm w świetle passe partout

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Kot , akwarela, papier, 24,5 x 30,5 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Kot

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emil KRCHA ,Poronin, 1925 , olej, farby metalizowane, tektura, 36 x 50 cm

Emil KRCHA

(1894 Kałusz - 1972 Kraków)

Poronin, 1925

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Pejzaż wiosenny z kaczeńcami , olej, płótno, 69 x 99,5 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Pejzaż wiosenny z kaczeńcami

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław STAPIŃSKI ,Pejzaż z chatami , olej, płótno, 79 x 99 cm

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz RYBKOWSKI ,Przeprawa promem, 1898 – 1908 , akwarela, papier, 30 x 40 cm

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz HOLZMÜLLER ,Kozak na czatach , akwarela, papier, 16,5 x 22 cm w świetle passe partout

Juliusz HOLZMÜLLER

(1876 Bolechów - 1932 Lwów)

Kozak na czatach

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Max HANEMAN ,Zakopane, 1923 , olej, płótno, 93 x 136 cm

Max HANEMAN

(Łódź 1882 - Łódź (?) 1941/1944)

Zakopane, 1923

Numer katalogowy:82

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Romuald MALCZYK ,Pejzaż miejski , olej, płótno, 50 x 61 cm

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz osiemnastowieczny ,a. Karmienie drobiu. b. Zaganianie gęsi , a. olej, deska b. olej, deska, a. 32 x 42 cm b. 32 x 42 cm

Numer katalogowy:84

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz MAKAREWICZ ,Stanisław DĘBICKI ,Pejzaż zimowy, 1895 , olej, płótno naklejone na tekturę, 39,5 x 51,5 cm

Juliusz MAKAREWICZ

(1854 Synowódzko Wyżne koło Stryja - 1936 Kraków)

Pejzaż zimowy, 1895

Numer katalogowy:85

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marceli HARASIMOWICZ ,Zakopane, 1917 , olej, dykta, 24 x 15,5 cm

Marceli HARASIMOWICZ

(1859 Warszawa - 1935 Lwów)

Zakopane, 1917

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marceli HARASIMOWICZ ,Zakopane, 1917 , olej, tektura, 24,3 x 16 cm

Marceli HARASIMOWICZ

(1859 Warszawa - 1935 Lwów)

Zakopane, 1917

Numer katalogowy:87

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marceli HARASIMOWICZ ,Pejzaż z brzozami , olej, tektura, 14 x 21 cm

Marceli HARASIMOWICZ

(1859 Warszawa - 1935 Lwów)

Pejzaż z brzozami

Numer katalogowy:88

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marceli HARASIMOWICZ ,Pejzaż morski , olej, tektura, 9.3 x 21 cm

Marceli HARASIMOWICZ

(1859 Warszawa - 1935 Lwów)

Pejzaż morski

Numer katalogowy:89

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szabla turecka z głownią europejską. Turcja, Bałkany, XVIII/XIX wiek , stal, biały metal, róg, drewno, skóra, długość całkowita bez pochwy: 95 cm; w pochwie: 96 cm;

Numer katalogowy:90

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szabla francuska szwoleżera gwardii. Francja, Wersal, 1813 , stal, brąz, długość w pochwie 105,5 cm; długość głowni 88 cm

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pistolet oficerski francuski, około 1830 , łoże orzechowe, lufa ośmiogranna, czerniona; zamek kapisznowy, zdobiony, długość: 31 cm

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Atak strzelców konnych na artylerię rosyjską*, 1925 , olej, płótno, 60,5 x 55 cm

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

55000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

60000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Gwiazdka legionowa, 1915 , olej, płótno, 82 x 72 cm

Wojciech KOSSAK

(1857 Paryż - 1942 Kraków)

Gwiazdka legionowa, 1915

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

32500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zestaw dwunastu solniczek z łyżeczkami, z neorenesansową dekoracją o motywach antropomorficznych , srebro, średnica solniczki 7cm, wysokość 5,7 cm; długość łyżeczki 8,7 cm

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy NOWOSIELSKI,Kompozycja pejzażowa , olej, płótno, 81 x 99 cm

Jerzy NOWOSIELSKI

(1923 Kraków - 2011 Kraków)

Kompozycja pejzażowa

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

100000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria JAREMA ,Łodzie, 1935 , monotypia, 49, 5 x 39 cm – wymiar papieru; 44,5 x 32 cm w świetle passe-partout

Maria JAREMA

(1908 Stary Sambor - 1958 Kraków)

Łodzie, 1935

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOHUSZEWICZ ,Widok na kamienny most, 1923 , olej, tektura, 27,5 x 25,5 cm

Jan BOHUSZEWICZ

(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure)

Widok na kamienny most, 1923

Numer katalogowy:98

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław MARSZAŁKIEWICZ ,Portret księdza Michała Symonowicza* , litografia, papier, karta 46 x 32 cm

Numer katalogowy:99

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol MILLER (Müller) ,Portret dziewczyny, 1882, fotografia podmalowana; papier, 26,5 x 21,5 cm

Karol MILLER (Müller)

(1835 Częstochowa - 1920 Warszawa)

Portret dziewczyny, 1882

Numer katalogowy:100

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MEHOFFER ,Portret kobiety , kredka, papier, 60 x 46 cm

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Portret kobiety

Numer katalogowy:101

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Brosza , złoto 14ct, diamenty, 8,5 x 4, 5 cm

Numer katalogowy:102

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Dzieci przy stole, 1929 , olej, deska, 30 x 40 cm

Tadeusz MAKOWSKI

(1882 Oświęcim - 1932 Paryż)

Dzieci przy stole, 1929

Numer katalogowy:103

Cena wywoławcza:

250000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan POPOWSKI ,Zachód słońca - szkic , olej, dykta, 36 x 56 cm

Stefan POPOWSKI

(1870 Warszawa - 1937 Warszawa)

Zachód słońca - szkic

Numer katalogowy:104

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,O zachodzie słońca , olej, płótno, 54 x 61,5 cm

Wiktor KORECKI

O zachodzie słońca

Numer katalogowy:105

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) ,Wnętrze w Pałacu w Wilanowie, 1936-1939 , akwarela, tektura, 48,5 x 34 cm w świetle passe partout

Numer katalogowy:106

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fernand COMBES ,Fragment starej zabudowy, 1900 , akwarela, papier, 46 x 36 cm

Fernand COMBES

(1856 Herbiers /Vendée/ - (?))

Fragment starej zabudowy, 1900

Numer katalogowy:107

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MEHOFFER ,Portret dziewczyny , pastel, papier, 18 x 111 cm

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Portret dziewczyny

Numer katalogowy:108

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław WĄSOWICZ ,Akt siedzącej kobiety , sangwina, papier, 99,5 x 68,5 cm

Wacław WĄSOWICZ

(1891 Warszawa - 1942 Wilanów)

Akt siedzącej kobiety

Numer katalogowy:109

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk RODAKOWSKI ,Portret dziecka, 1868 , akwarela, papier, 36,8 x 35,6 cm

Henryk RODAKOWSKI

(1823 Lwów - 1894 Kraków)

Portret dziecka, 1868

Numer katalogowy:110

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam MALINOWSKI ,Pejzaż ze sztafażem, 1863 , olej, płótno, 24 x 30 cm

Numer katalogowy:111

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Waza dekoracyjna klasycystyczna, z uchwytami w formie główek kobiecych, Berlin, około 1780 , porcelana biała, szkliwiona, wysokość 42,5 cm

Numer katalogowy:112

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Patera owalna z dekoracją kwiatową, Wiedeń około 1760, porcelana malowana naszkliwnie, złocona; dekoracja reliefowa, 36 x 22,6 cm; wys. 9,5 cm

Numer katalogowy:113

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław BAGIEŃSKI ,Orzeł, 1947 , akwarela, papier, 50,5 x 73 cm

Stanisław BAGIEŃSKI

(1876 Warszawa - 1948 Warszawa)

Orzeł, 1947

Numer katalogowy:114

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fritz Heidenreich ,Figurka Paw Selb, Rosenthal, 1937, porcelana malowana podszkliwnie, wys. 20 cm, szer. 22 cm;

Numer katalogowy:115

Cena wywoławcza:

3700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol HEIMROTH ,Pejzaż z bocianami, 1899 , olej, płótno na takturze, 29 x 48 cm

Numer katalogowy:116

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol HEIMROTH ,Pejzaż nocny, 1898 , olej, dykta, 32 x 43,5 cm

Numer katalogowy:117

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sylweriusz SASKI ,Portret góralki, 1937 , olej, płótno, 51,5 x 37,5 cm

Sylweriusz SASKI

(1864 Nottingham, Anglia - 1954 Kraków)

Portret góralki, 1937

Numer katalogowy:118

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni ŁYŻWAŃSKI,Kazimierz Dolny nad Wisłą, 1937, olej, tektura, 42 x 35 cm

Numer katalogowy:119

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hans THOMA ,Autoportret, 1873 , tusz, akwarela,papier podklejony płótnem, 21,9 x 16,4 cm

Hans THOMA

(1839 Bernau - 1924 Karlsruhe)

Autoportret, 1873

Numer katalogowy:120

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hans THOMA ,Młody poeta (paź z koniem), 1897 , rysunek piórkiem, lawowany tuszem i akwarelą, papier podklejony płótnem, 16,5 x 21 cm

Numer katalogowy:121

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Orest KIPRENSKI ,Prometeusz, 1809 , kredka, kreda, papier żeberkowy z filigranem (korona i nieczytelny element), 54 x 32,5 cm

Orest KIPRENSKI

(1782 Nieżinskaja - 1836 Rzym)

Prometeusz, 1809

Numer katalogowy:122

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)