XXIX Aukcja Internetowa
(08.03.2016 godz. 22:02)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | W sypialni | Antoni UNIECHOWSKI | piórko, akwarela, papier | 28 x 20 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (100,00USD, 69,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Wielbiciel | Antoni UNIECHOWSKI | litografia | 30 x 21 cm | 100.00 PLN (33,33USD, 23,26EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Głowa kobiety z profilu | Tadeusz KULISIEWICZ | patyk, tusz, papier | 26 x 18 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (66,67USD, 46,51EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Janosik | Edmund Ludwik BARTŁOMIEJCZYK | drzeworyt kolorowany | 12 x 11,5 cm | 150.00 PLN (50,00USD, 34,88EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Pięć cyklów | Wiesław JUSZCZAK | 34 x 24,5 cm | 200.00 PLN (66,67USD, 46,51EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
6 | Klasztor i kobieta | Stanisław WASYLEWSKI | 23,5 x 16,5 cm | 300.00 PLN (100,00USD, 69,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
7 | Kościół, Chorzów | Irena NOWAKOWSKA - ACEDAŃSKA | grafika | 35,5 x 27 cm w świetle passe-partout | 500.00 PLN (166,67USD, 116,28EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Gliwice Kaczyniec | Irena NOWAKOWSKA - ACEDAŃSKA | grafika | 30 x 41 cm | 500.00 PLN (166,67USD, 116,28EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Jasna Góra, Wieża, Częstochowa, 1908 | wys. 21 cm, szer. podstawy: 8 x 8cm | 200.00 PLN (66,67USD, 46,51EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
10 | Waza porcelanowa, Chiny, lata 50-te | porcelana malowana kobaltem | wysokość 68 cm, średnica brzuśca 24 cm | 3000.00 PLN (1000,00USD, 697,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
11 | Naczynie porcelanowe wewnątrz złocone, Berlin 1849-1870 | BERLIN | porcelana, złocenia | dł. 10,5 cm, średnica 7 cm, wys. 3 cm | 1200.00 PLN (400,00USD, 279,07EUR) | 1500.00 PLN (500,00USD, 348,84EUR) |
12 | Kropielnica, Anioł prowadzący dziecko | brąz | wys. 18 cm | 200.00 PLN (66,67USD, 46,51EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
13 | Kropielnica, Anioł | brąz | wys. 12 cm | 200.00 PLN (66,67USD, 46,51EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
14 | Kropielnica, Anioły pod Krzyżem | brąz | wys. 31 cm | 300.00 PLN (100,00USD, 69,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
15 | Jad srebrny z turkusem, 1873 | srebro pr. 84 | 500.00 PLN (166,67USD, 116,28EUR) | 700.00 PLN (233,33USD, 162,79EUR) | ||
16 | Miniatura, przykrywka od puzderka, Kobieta ok. 1770 | 1500.00 PLN (500,00USD, 348,84EUR) | 1500.00 PLN (500,00USD, 348,84EUR) | |||
17 | Ikona, Matka Boska z Chrystusem | emalia, porcelana | 300.00 PLN (100,00USD, 69,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
18 | Ikona, Matka Boska wg. św. Trapezy, XX w. | płótno, deska, złocenia | 30,5 x 25 cm | 1200.00 PLN (400,00USD, 279,07EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
19 | Ikona, Kalendarz na kwiecień, Święci na każdy dzień | tempera, deska złocenia | 31 x 25,5 cm | 1400.00 PLN (466,67USD, 325,58EUR) | 1400.00 PLN (466,67USD, 325,58EUR) | |
20 | Widok na Giewont | Jan BERGER (Börger) | olej, sklejka | 21,5 x 34,5 cm | 2500.00 PLN (833,33USD, 581,40EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Portret górala | Z. WENGLINSKI | gwasz, tektura | 50 x 35,5 cm | 1800.00 PLN (600,00USD, 418,60EUR) | 1800.00 PLN (600,00USD, 418,60EUR) |
22 | Mężczyzna czytający gazetę | Otto KIRCHNER | olej. tektura | 18,5 x 14 cm | 2500.00 PLN (833,33USD, 581,40EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Mężczyzna | Karolina Grabowska | olej, płótno | 65 x 46,5 cm | 1600.00 PLN (533,33USD, 372,09EUR) | 1600.00 PLN (533,33USD, 372,09EUR) |
24 | Pejzaż górski | Alfred SWIEYKOWSKI | olej, tektura | 21,5 x 29,5 cm | 2000.00 PLN (666,67USD, 465,12EUR) | 2000.00 PLN (666,67USD, 465,12EUR) |
25 | Moda Paryska, Paryż XIX w. | staloryt ręcznie kolorowany akwarelą | 26 x 40 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (100,00USD, 69,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
26 | Moda Paryska, Paryż 1857 | staloryt ręcznie kolorowany akwarelą | 26 x 40 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (100,00USD, 69,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
27 | Mody Paryskie, Kobiety, Paryż 1857 | staloryt ręcznie kolorowany akwarelą | 26 x 40 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (100,00USD, 69,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
28 | Przed chatą | akwarela, papier | 16,5 x 31,5 cm | 1600.00 PLN (533,33USD, 372,09EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
29 | Kwiaty | Szczęsny RUTKOWSKI | olej, tektura | 26,5 x 22 cm | 1300.00 PLN (433,33USD, 302,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Kwiaty w wazonie | Teresa ROSZKOWSKA | olej, płyta, technika mieszana | 48 x 29 cm w świetle passe-partout | 1600.00 PLN (533,33USD, 372,09EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Mimozy w wazonie | B. SAPIERSKI | gwasz, pastel,tektura | 65 x 50 cm | 2200.00 PLN (733,33USD, 511,63EUR) | 2200.00 PLN (733,33USD, 511,63EUR) |
32 | Pejzaż | Kazimierz ŻWAN | akwarela, papier | 8 x 11 cm w świetle passe-partout | 2500.00 PLN (833,33USD, 581,40EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |