XXII Aukcja internetowa
(01.09.2014 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Głowa kobiety z profilu | Tadeusz KULISIEWICZ | patyk, tusz, papier | 26 x 18 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (253,97USD, 190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Śmierć Czarnieckiego | Józef Tadeusz POLKOWSKI | rysunek | 23,5 x 27 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (380,95USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Uliczka, 1962 | Jan PŁASKOCIŃSKI | olej, tektura | 23,5 x 32,5 cm | 1200.00 PLN (380,95USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Pejzaż | Adam GERŻABEK | olej, tektura | 27 x 26 cm | 1300.00 PLN (412,70USD, 309,52EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Pejzaż | Zofia STANKIEWICZ | olej, tektura | 20 x 27 cm | 1300.00 PLN (412,70USD, 309,52EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Pejzaż z brzozami | Paul MÜLLER-KAEMPFF | olej, tektura | 21 x 26 cm | 1400.00 PLN (444,44USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Pejzaż z chatą | Paul MÜLLER-KAEMPFF | olej tektura | 21 x 26 cm | 1400.00 PLN (444,44USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Pies | Adalbert MECHEL | rysunek, papier | średnica obrazu: 36 cm | 1500.00 PLN (476,19USD, 357,14EUR) | 1500.00 PLN (476,19USD, 357,14EUR) |
9 | Puderniczka srebrna | srebro | średnica puderniczki: 7 cm | 250.00 PLN (79,37USD, 59,52EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
10 | Ikona metalowa, Matka Boska z Dzieciątkiem | metal, emalia | 5,5 x 5 cm | 600.00 PLN (190,48USD, 142,86EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
11 | Figurka porcelanowa "Kaczka" | Willy ZÜGEL ROSENTHAL | porcelana biała, gruba, malowana ręcznie | podstawa owalna o wym. 10 x 8 cm; wys. 16 cm Numer modelu 352 | 800.00 PLN (253,97USD, 190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Miniaturka elipsa, Portret mężczyzny | Miniaturzysta | gwasz, kość słoniowa | 11 x 9 cm | 2100.00 PLN (666,67USD, 500,00EUR) | 2100.00 PLN (666,67USD, 500,00EUR) |
13 | Miniaturka, Portret mężczyzny, 1839 | Miniaturzysta | gwasz, kość słoniowa | 13 x 11,5 cm | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) | 2100.00 PLN (666,67USD, 500,00EUR) |
14 | Miniatura elipsa, Portret oficera | Miniaturzysta | gwasz, kość słoniowa | wym. ramki:16 x 13 cm | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) |
15 | Miniatura, Portret kobiety | Miniaturzysta | gwasz, kość słoniowa | 15,5 x 14,5 cm | 2500.00 PLN (793,65USD, 595,24EUR) | 2600.00 PLN (825,40USD, 619,05EUR) |
16 | Rzeźba, Popielniczka z mosiądzu | Bruno ZACH | mosiądz | wys.: 12 cm; szer.: 12,5 cm | 500.00 PLN (158,73USD, 119,05EUR) | 500.00 PLN (158,73USD, 119,05EUR) |
17 | Rzeźba, Człowiek na skale | brąz patynowany | wys.: 23 cm; szer. podstawy: 16 cm | 500.00 PLN (158,73USD, 119,05EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
18 | Ikona, Chrystus | Henryk WINOGRAD | srebro próby 999 | 22 x 18 cm | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Turysta | Paul Ludwig KOWALCZEWSKI | brąz patynowany, kamień | wys.: 29 cm | 2500.00 PLN (793,65USD, 595,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Dziewczynka | Juan CLARA AYATS | brąz patynowany | wys.: 30 cm | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Pejzaż z Kazimierza | Adolf (Abraham) BEHRMANN | olej, płótno naklejone na tekturę | 10 x 20 cm | 4500.00 PLN (1428,57USD, 1071,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Pejzaż | Stanisław CZAJKOWSKI | olej, tektura | 22 x 35 cm | 3000.00 PLN (952,38USD, 714,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Krajobraz z sarną | Feliks BRZOZOWSKI | olej, płótno | 17 x 25 cm | 3000.00 PLN (952,38USD, 714,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Zagroda, 1912 | Stanisław SZYGELL | olej, płótno | 40,5 x 50,5 cm | 3000.00 PLN (952,38USD, 714,29EUR) | 3000.00 PLN (952,38USD, 714,29EUR) |
25 | Podwoda | Jan Erazm KOTOWSKI | olej, tektura | 23,5 x 40 cm | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Konie/Kętrzyn 2009 | Justyna JASZCZEWSKA | sucha pastel | 70 x 100 cm | 1500.00 PLN (476,19USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Róże w wazonie | Wacław CHODKOWSKI | olej, płótno | 48 x 35 cm | 3000.00 PLN (952,38USD, 714,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Łodzie na brzegu | Edward MATUSZCZAK | olej, tektura, brystol | 34 x 44,5 cm | 5000.00 PLN (1587,30USD, 1190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Martwa natura z instrumentami i krzesłem | Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA | olej, sklejka | 66 x 93 cm | 4000.00 PLN (1269,84USD, 952,38EUR) | 4000.00 PLN (1269,84USD, 952,38EUR) |
30 | Sad wiosną | Maria WOLLENBERG-KLUZA | olej, płótno | 33 x 41 cm | 5000.00 PLN (1587,30USD, 1190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Port rybacki w Tolkmicku | Maria WOLLENBERG-KLUZA | olej, płótno | 29,5 x 40 cm | 5000.00 PLN (1587,30USD, 1190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Pejzaż górski | Józef NOWORYTA | akwarela, papier | 38 x 53 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (380,95USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Rynek w Kazimierzu | Andrzej KOŁODZIEJEK | olej, płótno | 24 x 40 cm | 3500.00 PLN (1111,11USD, 833,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Kościół Św. Anny | Antoni UNIECHOWSKI | akwarela, papier | 44 x 33 cm | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) |
35 | Ule w sadzie | Ignacy PIEŃKOWSKI | olej, tektura | 28,5 x 40 cm | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Martwa natura z połową gruszki | Kazimierz POCHWALSKI | olej, tektura | 20 x 39 cm | 2000.00 PLN (634,92USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
37 | Zamek w Zamościu, 1938 | Władysław SERAFIN | olej, tektura | 79 x 72 cm | 4000.00 PLN (1269,84USD, 952,38EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
38 | Widok na Kościelec | Jan WRONIEWSKI | olej/ tektura | 49,5 x 34,5 cm | 1600.00 PLN (507,94USD, 380,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |