XV Aukcja internetowa
(15.12.2013 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Koń perski | litografia, papier | 37,5 x 50 cm | 1500.00 PLN (483,87USD, 357,14EUR) | 1500.00 PLN (483,87USD, 357,14EUR) | |
2 | Koń meklemburski | litografia, papier | 37,5 x 49,5 cm | 1500.00 PLN (483,87USD, 357,14EUR) | 1500.00 PLN (483,87USD, 357,14EUR) | |
3 | Widok ulic Starówki w Warszawie | W. AMANOWICZ | rysunek, papier | 40 x 28,5 cm | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Widok ulic Starówki w Warszawie | W. AMANOWICZ | rysunek, papier | 40 x 27,5 cm | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Wrzosy, 1875 | Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 12,5 x 9 cm | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Widok górski, 1881 | Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 12,5 x 9 cm | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Plakieta metalowa, Józef Ignacy Kraszewski | metal | 15 x 12,5 cm | 400.00 PLN (129,03USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
8 | Para świeczników, początek XX wieku | ROMAN PLEWKIEWICZ I S-KA | metal srebrzony | wysokość 22,5 cm | 1200.00 PLN (387,10USD, 285,71EUR) | 1200.00 PLN (387,10USD, 285,71EUR) |
9 | Patera platerowa | WELLNER | alpaka, srebrzona | 30,5 x 20 cm | 800.00 PLN (258,06USD, 190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Patera platerowa secesyjna | JAKUBOWSKI I JARRA | mosiądz srebrzony | 35 x 25 cm | 1300.00 PLN (419,35USD, 309,52EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Studium pejzażowe - przedwiośnie, 1901 | Gustaw PILATTI | akwarela, gwasz, papier | 24 x 16,4 cm w świetle passe-partout | 2500.00 PLN (806,45USD, 595,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Ratusz w Sandomierzu, 1951 | Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN | drzeworyt, papier | 13 x 18,5 cm w świetle passe-partout | 350.00 PLN (112,90USD, 83,33EUR) | 350.00 PLN (112,90USD, 83,33EUR) |
13 | Pejzaż morski | olej, tektura | 24,5 x 34 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
14 | Przeprawa na osiołku | Konstanty SZEWCZENKO | olej, tektura | 35 x 25 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 595,24EUR) | 2500.00 PLN (806,45USD, 595,24EUR) |
15 | Antiochus, 1790 | akwatinta, papier | 20,5 x 14,5 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
16 | Paulin et Rutile, Paryż 1790 | akwatinta, papier | 20,5 x 14,5 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
17 | Soldats Pretoriens, Paryż 1790 | akwatinta, papier | 20,5 14,5 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
18 | Titus, Paryż 1790 | akwatinta, papier | 20,5 x 14,5 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
19 | Postać męska | Tadeusz KANTOR | akwarela, papier | 28 x 19,5 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Zdobycie sztandarów, 1897 | Józef BRANDT | drzeworyt kolorowany akwarelą, papier | 32 x 53 cm w świetle passe-partout | 700.00 PLN (225,81USD, 166,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Kolejka wilanowska | Antoni UNIECHOWSKI | rotograwiura, papier | 30 x 21 cm | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Twarz | Fryderyk Antoni HAYDER | gwasz, papier | 41,5 x 32,5 cm w świetle passe-partout | 600.00 PLN (193,55USD, 142,86EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Kobiety | Luca CLAUDE | piórko, sepia, papier | 60 x 42,5 cm | 600.00 PLN (193,55USD, 142,86EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Wrzosowisko | Henryk WIECZOREK | olej, tektura | 50 x 72 cm | 1500.00 PLN (483,87USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Portret Stanisława Budz + Lepsiok | Mieczysław SERWIN-ORACKI | olej, tektura | 39 x 31 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Morze, 1906 | Marceli HARASIMOWICZ | olej, tektura | 46,5 x 37,5 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Żołnierz pilnujący koni | Malarz nieznany | akwarela, papier | 27,5 x 23 cm | 200.00 PLN (64,52USD, 47,62EUR) | 200.00 PLN (64,52USD, 47,62EUR) |
28 | Król Zygmunt August i Barbara Radziwiłłówna, 1871 | Jan MATEJKO | drzeworyt, papier | 30 x 25,5 cm w świetle passe-partout | 400.00 PLN (129,03USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Portret młodego Zygmunta Augusta, 1866 | Jan MATEJKO | drzeworyt, papier | 17 x 12 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (64,52USD, 47,62EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Maki | Barbara POPP | drzeworyt kolorowany, papier | 32 x 22 cm w świetle passe-partout | 250.00 PLN (80,65USD, 59,52EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |