Jonasz STERN

 (1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 4 prace tego autora

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
20Pejzaż górski olej, płótno45 x 53 cm
9000.00 PLN
(2168,67USD, 2250,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
30Pejzaż górski z cerkwią olej, papier26 x 40 cm w świetle passe-partout
9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
29Martwa natura olej, płótno40 x 60,5 cm
18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
33Pejzaż z chatami olej, tektura42 x 54 cm
8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)