Emilia CZYŻ-KĘDZIERSKA

Emilia Czyż-Kędzierska jest absolwentką Sacre Coeur i Politechniki Gdańskiej. Uprawia malarstwo sztalugowe w technice olejnej. Maluje martwe natury, portrety, ale główną jej dziedziną malarską jest pejzaż. Od 1978 roku należy do Grupy Piaseczno. Inicjatorka i prezes Konstancińskiej Grupy Artystów Plastyków. Jest laureatką konkursów ogólnopolskich i Biennale Warszawskich. Brała udział w kilkunastu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
4Bociany olej, płótno50 x 70 cm
800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)