XXIII Aukcja
1 | Archiwum 1960-1975 | Magdalena ABAKANOWICZ | abakan | 135 x 88 cm | 100000.00 PLN (30303,03USD, 22222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Z cyklu „Isia córka Anny” | Maria Ewa ANDRYSZCZAK | technika własna | 20 x 20 x 20 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Akt | Gleb FRANKO | olej, płótno | 120 x 130 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Dworek | Aleksander FRANKO | akwarela | 45 x 60 cm | 800.00 PLN (242,42USD, 177,78EUR) | 800.00 PLN (242,42USD, 177,78EUR) |
5 | Róże | Aleksander FRANKO | akwarela | 45 x 60 cm | 800.00 PLN (242,42USD, 177,78EUR) | 800.00 PLN (242,42USD, 177,78EUR) |
6 | Konie/Ganges 1994 | Justyna JASZCZEWSKA | sucha pastel | 70 x 100 cm | 1500.00 PLN (454,55USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Konie/Kętrzyn 2009 | Justyna JASZCZEWSKA | sucha pastel | 70 x 100 cm | 1500.00 PLN (454,55USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Konie 1, Michałów 2005 | Justyna JASZCZEWSKA | rysunek | 15 x 21 cm | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Konie 2, Michałów 2005 | Justyna JASZCZEWSKA | rysunek | 15 x 21 cm | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Koń 1, Michałów 2005 | Justyna JASZCZEWSKA | rysunek tuszem | 15 x 21 cm | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Koń 2, Bogusławie 2006 | Justyna JASZCZEWSKA | rysunek tuszem | 15 x 21 cm | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Koń 3, Michałów 2005 | Justyna JASZCZEWSKA | rysunek tuszem | 15 x 21 cm | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Koń 4, Bogusławie 2007 | Justyna JASZCZEWSKA | rysunek tuszem | 15 x 21 cm | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) |
14 | Koń 5, Bogusławie 2007 | Justyna JASZCZEWSKA | rysunek tuszem | 15 x 21 cm | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) |
15 | Koń 6, Bogusławie 2005 | Justyna JASZCZEWSKA | rysunek | 15 x 21 cm | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Koń 7, Bogusławie 2007 | Justyna JASZCZEWSKA | rysunek | 15 x 21 cm | 150.00 PLN (45,45USD, 33,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Nowy rozkład jazdy | Jarosław LUSTYCH | technika własna | 35 x 34 cm | 400.00 PLN (121,21USD, 88,89EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Bez tytułu | Jarosław LUSTYCH | technika własna | 35 x 34 cm | 400.00 PLN (121,21USD, 88,89EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Ziemia 2000 | Iwona STYPUŁKOWSKA | olej, płótno | 150 x 120 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Talerz dekoracyjny z kompozycją według Rembrandta | DELFT De Porceleyne Fles | fajans malowany podszkliwnie kobaltem | średnica 42 cm, wysokość 7 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Portret Steffena Augustyna*, 1942 | Wlastimil HOFMAN | olej, płyta | 46 x 38 cm | 3500.00 PLN (1060,61USD, 777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Portret Steffena Augustyna*, 1941 | Wlastimil HOFMAN | olej, płyta | 29,5 x 26 cm | 3500.00 PLN (1060,61USD, 777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Herb Konsulatu Brytyjskiego w Gdyni, przed 1939 | emalia na blasze stalowej | 122 x 90 cm | 15000.00 PLN (4545,45USD, 3333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
24 | Kościół Św. Katarzyny w Gdańsku | Henryk DIETRICH | olej, deska | 40 x 30 cm | 1500.00 PLN (454,55USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Widok katedry w Bydgoszczy | Władysław FRYDRYCH | akwarela, tektura | 40,5 x 31 cm | 1500.00 PLN (454,55USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Pejzaż morski z łódką i chmurami „Cisza na morzu” | Otto Edward BORZEMSKI | olej, płótno | 50 x 66 cm | 3000.00 PLN (909,09USD, 666,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Widok na staw | Teodor ZIOMEK | olej, płótno | 64 x 46,5 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) |
28 | Na moście, 1929 | Ludwik LESZKO | olej, sklejka | 73 x 100 cm | 7000.00 PLN (2121,21USD, 1555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Wawel, 1928 | Stanisław PACIOREK | olej, tektura | 50 x 33 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) |
30 | Pejzaż nadwiślański | Edward KOKOSZKO | olej, płótno | 39 x 56 cm | 3500.00 PLN (1060,61USD, 777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Pejzaż | Tymon NIESIOŁOWSKI | akwarela, papier | 33 x 44 cm | 4500.00 PLN (1363,64USD, 1000,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | San pod Krasiczynem | Zygmunt ROZWADOWSKI | olej, płótno | 40,5 x 50 cm | 8000.00 PLN (2424,24USD, 1777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Widok na cerkiew | Maria WODZICKA | olej, płótno | 58 x 77 cm | 6000.00 PLN (1818,18USD, 1333,33EUR) | 6000.00 PLN (1818,18USD, 1333,33EUR) |
34 | Kwietny ogród | Jan TALAGA | olej, tektura | 21,5 x 17,5 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Kwiaty | Zofia DZIURZYŃSKA-ROSIŃSKA | olej, tektura | 37,5 x 29,5 cm | 1500.00 PLN (454,55USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Widok na kościół z kwitnącym sadem | Michalina KRZYŻANOWSKA | olej, tektura | 33 x 37 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
37 | Ruiny kościoła pod wezwaniem Św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, około 1945 | Michalina KRZYŻANOWSKA | olej, płyta | 30,5 x 42,5 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 3000.00 PLN (909,09USD, 666,67EUR) |
38 | Kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny na Nowym Mieście w Warszawie | Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec) | akwarela, papier | 27 x 18,5 cm świetle passe-partout | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
39 | Widok na Rynek Starego Miasta w Warszawie od ulicy Nowomiejskiej, 1935 | Witold Tadeusz MARS | olej, płótno | 28 x 45 cm | 3500.00 PLN (1060,61USD, 777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
40 | Portret chłopca | Leon LEWKOWICZ | olej, płótno | 25 x 18,5 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
41 | Portret Hani z kwiatami | Janina HERGET | olej, płótno | 55 x 46 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
42 | Helena po latach, 1909 | Franciszek KOSTRZEWSKI | akwarela, papier | 31,5 x 21,5 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 2800.00 PLN (848,48USD, 622,22EUR) |
43 | Wnętrze Fukiera | Tymoteusz Mieczysław SAWICKI | olej, tektura | 50 x 34,5 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
44 | Portret dziewczyny w stroju orientalnym | Aleksander LASZENKO | drzeworyt kolorowany, papier | 50 x 40,5 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (454,55USD, 333,33EUR) | 1600.00 PLN (484,85USD, 355,56EUR) |
45 | Ludzie bliskiego wschodu | Ferenc EISENHUT | olej, płótno | 47,5 x 32 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) |
46 | Orientalne podwórko | Adolf (Abraham) BEHRMANN | olej, tektura | 43 x 29 cm | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) |
47 | Stepy kalifornijskie | Jerzy KOSSAK | olej, tektura | 34 x 49 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 7000.00 PLN (2121,21USD, 1555,56EUR) |
48 | Pejzaż wiejski | Stanisław ŻÓŁTOWSKI | olej, płótno | 48 x 61 cm | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
49 | Widok na fabrykę | Robert Herman STERL | olej, płótno | 33,5 x 47 cm | 3000.00 PLN (909,09USD, 666,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
50 | Kwiaty w wazonie | Jacek ŻUŁAWSKI | olej, płótno | 58 x 34 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) |
51 | Martwa natura z różami i figurką porcelanową | Błażej IWANOWSKI | olej, tektura | 50 x 34 cm | 1800.00 PLN (545,45USD, 400,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
52 | Widok na Giewont, 1927 | Kazimierz OLPIŃSKI | olej, deska | 22 x 30 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
53 | Widok na Giewont | Wanda Anna GENTIL-TIPPENHAUER | akwarela, papier | 32,5 x 48,5 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
54 | Ogrodzenie z bramą | Władysław Aleksander MALECKI | akwarela, ołówek, gwasz, papier ciemnożółty | 11,3 x 17,3 cm | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) |
55 | Pejzaż z chatą i brzozami, po 1893 | Władysław Aleksander MALECKI | olej, płótno | 13,7 x 22,5 cm | 15000.00 PLN (4545,45USD, 3333,33EUR) | 15000.00 PLN (4545,45USD, 3333,33EUR) |
56 | Święty Hieronim, Antwerpia?, około 1509? | Malarz nieznany | olej, deska klejona | 62 x 73 cm | 80000.00 PLN (24242,42USD, 17777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
57 | Św. Augustyn - Doktor Kościoła, po 1860 r. | Malarz włoski | olej, płótno | 94,5 x 70 cm | 17000.00 PLN (5151,52USD, 3777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
58 | Para świeczników barokowych, Augsburg, 1730–1740 | srebro | wysokość 16 cm, szerokość podstawy 11 cm | 11000.00 PLN (3333,33USD, 2444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
59 | Naczynie z brązu, Francja, 1752 | brąz | wysokość 18 cm, średnica 22 cm. | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
60 | Waza z pokrywą - teryna, Paryż, 1809-1819 | srebro próby 950 | wysokość 33 cm | 20000.00 PLN (6060,61USD, 4444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
61 | Zegar wiszący typu cartel, Paryż, koniec XVIII wieku, w stylu Ludwika XVI | JEAN DUPAS | brąz złocony | wysokość 55 cm | 14000.00 PLN (4242,42USD, 3111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
62 | Zestaw do herbaty, Niemcy, około 1914 | BRÜCKMAN & SOHNE | srebro próby 800, kość słoniowa | wysokość: imbryk 35,5 cm; cukiernica 10,5 cm, dzbanek na wodę 15 cm | 8000.00 PLN (2424,24USD, 1777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
63 | Róże | Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE | olej, sklejka | 52 x 41 cm | 30000.00 PLN (9090,91USD, 6666,67EUR) | 35000.00 PLN (10606,06USD, 7777,78EUR) |
64 | Przekupki na targu | Erno ERB | olej, sklejka | 27 x 38,5 cm | 6000.00 PLN (1818,18USD, 1333,33EUR) | 6500.00 PLN (1969,70USD, 1444,44EUR) |
65 | Odwilż w Kazimierzu, 1941 | Eugeniusz ARCT | olej, płótno | 71,5 x 80,5 cm | 15000.00 PLN (4545,45USD, 3333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
66 | Dwie przyjaciółki, 1936 | Maria ROSENZWEIŻANKA | olej, sklejka | 120 x 80 cm | 15000.00 PLN (4545,45USD, 3333,33EUR) | 15000.00 PLN (4545,45USD, 3333,33EUR) |
67 | Anioł Pański, 1940 | Jerzy KRAWCZYK | olej, sklejka | 41,5 x 30,5 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
68 | Portret kobiety, około 1910 - 1920 | Pius WELOŃSKI | akwarela, papier | 43 x 32 cm w świetle passe-partout | 3000.00 PLN (909,09USD, 666,67EUR) | 3000.00 PLN (909,09USD, 666,67EUR) |
69 | Portret mężczyzny | Malarz austro - węgierski | gwasz, pastel, papier | 83 x 47 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
70 | Brzeg morza z drzewami | Jan PESKE | olej, karton, płyta | 46 x 55 cm | 9000.00 PLN (2727,27USD, 2000,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
71 | Martwa natura (Compotier) | Jan PESKE | olej, karton, płyta | 46 x 55 cm | 9000.00 PLN (2727,27USD, 2000,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
72 | Roma-Via Appia | Iwan TRUSZ | olej, tektura | 45 x 32,5 cm | 12000.00 PLN (3636,36USD, 2666,67EUR) | 15000.00 PLN (4545,45USD, 3333,33EUR) |
73 | Pejzaż leśny z wodą | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płótno | 34 x 51 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
74 | Pejzaż z kościołem | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płyta | 46 x 50,5 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
75 | Katedra | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płyta | 125 x 98 cm | 25000.00 PLN (7575,76USD, 5555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
76 | Kobieta z dzieckiem | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płótno naklejone na płytę | 119 x 97 cm | 25000.00 PLN (7575,76USD, 5555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
77 | Spalone miasto V | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płyta | 97 x 146 cm | 15000.00 PLN (4545,45USD, 3333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
78 | Rdza | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płótno, płyta | 126 x 179 cm | 25000.00 PLN (7575,76USD, 5555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
79 | Leśna droga | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płótno | 70 x 100 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
80 | Las | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płótno | 66 x 93 cm | 6000.00 PLN (1818,18USD, 1333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
81 | Kwiaty w wazonie | Zygmunt SCHRETER (Szreter) | olej, płótno | 62 x 47,5 cm | 10000.00 PLN (3030,30USD, 2222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
82 | Pejzaż | Zygmunt SCHRETER (Szreter) | olej, płyta | 50,5 x 62 cm | 13000.00 PLN (3939,39USD, 2888,89EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
83 | Białe peonie, 1923 | Józef PANKIEWICZ | olej, płótno | 42,5 x 35,5 cm | 50000.00 PLN (15151,52USD, 11111,11EUR) | 60000.00 PLN (18181,82USD, 13333,33EUR) |
84 | Portret młodej kobiety, około 1920 | Mojżesz KISLING | litografia, karton | 64 x 46,5 cm w świetle passe-partout | 10000.00 PLN (3030,30USD, 2222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
85 | Kompozycja | Stanisław EJSMOND | akwarela, gwasz, papier | 17 x 10,5 cm | 1800.00 PLN (545,45USD, 400,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
86 | Kompozycja, 1970 | Fryderyk Antoni HAYDER | gwasz, papier | 68 x 48,5 cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
87 | Motyw wschodni | Tadeusz KULISIEWICZ | piórko, tusz, papier | 31 x 38,5 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) |
88 | Kompozycja w dłoni (Composition à la main) | Marc STERLING | gwasz, papier | 50 x 64 cm | 9000.00 PLN (2727,27USD, 2000,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
89 | Kompozycja | Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA | gwasz, papier | 48 x 59,5 cm | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) | 4200.00 PLN (1272,73USD, 933,33EUR) |
90 | Łodzie, 1935 | Maria JAREMA | monotypia | 49, 5 x 39 cm – wymiar papieru; 44,5 x 32 cm w świetle passe-partout | 11000.00 PLN (3333,33USD, 2444,44EUR) | 11000.00 PLN (3333,33USD, 2444,44EUR) |
91 | Woj jazdy ciężkozbrojnej (X – XI w.) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
92 | Rycerz polski (XV – XVI w.) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
93 | Lisowczyk (I poł. XVII w.) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
94 | Towarzysz pancerny (XVII w.) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
95 | Husarz (XVII w.) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
96 | Oficer Regimentu Gwardii Konnej Koronnej (dragoni Mirowskiego) (koniec XVIII w.) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
97 | Huzar z pułku huzarów mjr Ksawerego Krasickiego (Insurekcja Kościuszkowska) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
98 | Ułan Legionów Polskich we Włoszech (około 1800) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
99 | Szwoleżer 1 Pułku Szwoleżerów - Lansjerów Gwardii Cesarskiej (1807-1815) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
100 | Huzar Księstwa Warszawskiego | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
101 | Kirasjer 14 Pułku Kirasjerów Księstwa Warszawskiego | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
102 | Ułan Księstwa Warszawskiego | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
103 | Strzelec konny Księstwa Warszawskiego | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
104 | Krakus Konny (Powstanie Listopadowe) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
105 | Ułan 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich (około 1920) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
106 | Ułan 23 Pułk Ułanów Grodzieńskich (okres międzywojenny) | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
107 | Potyczka na koniach | Antoni TRZESZCZKOWSKI | olej, płyta | 14,5 x 11 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) |
108 | Jazda konno | Władysław Karol SZERNER | olej, płótno | 36 x 28,5 cm | 8000.00 PLN (2424,24USD, 1777,78EUR) | 8000.00 PLN (2424,24USD, 1777,78EUR) |
109 | Sanna, około 1930-1936 | Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ) | olej, płótno | 48 x 80 cm | 16000.00 PLN (4848,48USD, 3555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
110 | W zimowy wieczór | Wiktor KORECKI | olej, płótno | 66 x 90 cm | 4500.00 PLN (1363,64USD, 1000,00EUR) | 6000.00 PLN (1818,18USD, 1333,33EUR) |
111 | Pejzaż z Villefranche-sur-Mer, 1933 | Włodzimierz TERLIKOWSKI | olej, płótno | 48 x 34 cm | 16000.00 PLN (4848,48USD, 3555,56EUR) | 16000.00 PLN (4848,48USD, 3555,56EUR) |
112 | Portret damy, 1902 | Fieodosij Michajłowicz WACHRUSZOW | olej, płótno | 116 x 69 cm | 25000.00 PLN (7575,76USD, 5555,56EUR) | 25000.00 PLN (7575,76USD, 5555,56EUR) |
113 | Mężczyzna przy stole, 1881 | Wacław SZYMANOWSKI | olej, płótno | 68 x 55 cm | 26000.00 PLN (7878,79USD, 5777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
114 | Scena rodzajowa, koniec XVIII w. | Malarz nieznany | olej, płótno | 41 x 52 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
115 | Wnętrze salonu, 1923 | Bronisława RYCHTER-JANOWSKA | olej, tektura | 19,5 x 25,5 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
116 | Odpoczynek, 1890 | Aleksander AUGUSTYNOWICZ | olej, płótno | 69.5 x 92,5 cm | 35000.00 PLN (10606,06USD, 7777,78EUR) | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) |
117 | Twarz | Igor MITORAJ | metal srebrzony na czarny postumencie | wysokość 10 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) |
118 | Ostatnie akordy Chopina | Julian STIK | olej, płótno | 69,5 x 97 cm | 15000.00 PLN (4545,45USD, 3333,33EUR) | 16000.00 PLN (4848,48USD, 3555,56EUR) |
119 | Akt kobiecy | Jerzy FEDKOWICZ | olej, płótno | 71 x 59 cm | 14000.00 PLN (4242,42USD, 3111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
120 | Półakt kobiety | Feliks Michał WYGRZYWALSKI | pastel, tektura | 70 x 50 cm | 8000.00 PLN (2424,24USD, 1777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
121 | Portret kobiety z wachlarzem wg obrazu Franciszka Żmurki | Piotr STACHIEWICZ | olej, płótno | 72 x 52 cm | 10000.00 PLN (3030,30USD, 2222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
122 | Portret młodej kobiety, 1948 | Siemion Afanasjewicz CZUJKOW (AФAНАСЙЕВИЧ ЧУЙКОВ) | olej, płótno | 81 x 60 cm | 10000.00 PLN (3030,30USD, 2222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
123 | Dziewczynka w kapelusiku | Tadeusz MAKOWSKI | olej, płótno | 29 x 23,5 cm | 30000.00 PLN (9090,91USD, 6666,67EUR) | 45000.00 PLN (13636,36USD, 10000,00EUR) |
124 | Kwiaty w wazonie | Tadeusz MAKOWSKI | olej, deska | 20 x 26,5 cm | 30000.00 PLN (9090,91USD, 6666,67EUR) | 40000.00 PLN (12121,21USD, 8888,89EUR) |
125 | Cukiernica skrzynkowa, Kraków, około 1930 | Złotnik krakowski o inicjałach AR | srebro próby 3 | wysokość 11 cm, szerokość 12 cm, głębokość 11 cm | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
126 | Cukiernica skrzynkowa, Kraków, II ćwierć XIX wieku | ADAM ZAMOYSKI | srebro próby 12 | wysokość 10,5 cm, szerokość 16 cm, głębokość 10 cm | 10000.00 PLN (3030,30USD, 2222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
127 | Cukiernica, Anglia, Birmingham, 1904 | WILLIAM AITKEN | srebro próby 925 | wysokość 11 cm, wymiary podstawy 10,5 cm x 8,5 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
128 | Nożyczki do objaśniania świec, Kalisz, II ćwierć XIX wieku | JAN FRYDERYK SUCK | srebro próby 11 | długość nożyczek 17 cm; długość tacki 22 cm, szerokość 9 cm | 11000.00 PLN (3333,33USD, 2444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
129 | Dzbanek porcelanowy z przykrywką, Miśnia, około 1763 | MIŚNIA | porcelana malowana naszkliwnie, złocona | średnica 8,5 cm, podstawy 5,3 cm, wysokość 14,5 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
130 | Kafetiera, Norymberga, koniec XVIII wieku | srebro, drewno hebanowe | wysokość 17 cm, średnica stopy 6,5 cm | 8500.00 PLN (2575,76USD, 1888,89EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
131 | Portret Feliksa Jasieńskiego, 1903 | Jacek MALCZEWSKI | litografia | 57 x 42,5 cm w świetle passe-partout | 7000.00 PLN (2121,21USD, 1555,56EUR) | 7000.00 PLN (2121,21USD, 1555,56EUR) |
132 | Mojżesz broniący córek Jetry w kraju Madian | Leon PICCARD (Picart, Pikard) | ołówek, papier | 41 x 58 cm | 7000.00 PLN (2121,21USD, 1555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
133 | Postać | Władysław RZĄB | drewno | wysokość 42 cm | 3500.00 PLN (1060,61USD, 777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
134 | Chrystus | Władysław RZĄB | olej, płyta | 58 x 41,5 cm | 4500.00 PLN (1363,64USD, 1000,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
135 | Martwa natura z dzbankiem | Leon ORMEZOWSKI | olej, płótno | 50 x 61 cm | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
136 | Irys, 1978 | Jerzy TCHÓRZEWSKI | pastel, tektura | 78,5 x 53,5 cm | 9000.00 PLN (2727,27USD, 2000,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
137 | Martwa natura z owocami, 1937 | Mieczysław SERWIN-ORACKI | olej, płótno | 46,5 x 61 cm | 2100.00 PLN (636,36USD, 466,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
138 | Biesiada, 1970 | Juliusz STUDNICKI | olej, płótno | 79 x 100 cm | 7000.00 PLN (2121,21USD, 1555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
139 | Postać | Józef CZAPSKI | tusz, akwarela, papier | 39,5 x 21 cm | 1800.00 PLN (545,45USD, 400,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
140 | Postać męska | Józef CZAPSKI | tusz, flamaster, papier | 39,5 x 21 cm | 1800.00 PLN (545,45USD, 400,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
141 | Martwa natura | Hanna RUDZKA-CYBISOWA | olej, tektura | 32 x 48 cm | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
142 | Martwa natura | Leon DOŁŻYCKI | olej, płyta | 43 x 46 cm | 3000.00 PLN (909,09USD, 666,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
143 | Twarz, około 1950–1960 | Jerzy KOSIŃSKI | fotografia: odbitka srebrowa, papier | 29 x 18 cm; format obrazu 28 x 17 cm | 3900.00 PLN (1181,82USD, 866,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
144 | Oczy, około 1950–1960 | Jerzy KOSIŃSKI | fotografia: odbitka srebrowa, papier | 24,7 x 18,2 cm; format obrazu 22,4 x 16,4 cm | 3900.00 PLN (1181,82USD, 866,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
145 | Ptak, około 1950–1960 | Jerzy KOSIŃSKI | fotografia: odbitka srebrowa, papier | 26,5 x 32,5 cm; format obrazu 22 x 28,5 cm | 3900.00 PLN (1181,82USD, 866,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |