Stefan DOMARADZKI

 (1897 Niżny Nowgorod - 1983 Nandy pod Paryżem)

Informacje bibliograficzne zaczerpnięte z materiałów zebranych w pracowni Słownika artystów polskich w Instytucie Sztuki PAN.

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 5 prac tego autora

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
75Pejzaż z Porzecza, 1939 olej, papier naklejony na tekturę25 x 28,5 cm
2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
37Pejzaż - motyw z Cannes, 1929 olej, papier naklejony na tekturę39 x 62 cm
4800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
56Pejzaż-na skraju lasu, 1916 obraz, płótno dublowane32,5 x 25,5 cm
2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
112Pejzaż nadmorski olej, płótno54 x 65,3 cm
3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
20Pejzaż zimowy olej, płótno37 x 78 cm
3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)