Hans SCHLEICH

 (1834 Stettin /Szczecin/ - 1912 Berlin)

Hans (właściwie Carl Johannes) Schleich - malarz pejzażysta. Chętnie malował widoki morskie. Poza malarstwem uprawiał również śpiew operowy. Jeden z jego morskich widoków znajduje się w zbiorach muzealnych Neubrandenburg.

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
111Widok miejscowości Spiez nad Thuner See* , 1902 olej, płótno na tekturze54,5 x 39 cm
5900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
5900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)