Malarz dziewiętnastowieczny

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
24Portret Ludwiga Ernsta Ottona von Gaudÿ, 1810 olej, płótno dublowane56 x 47 cm
10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
6Portret pieska, około 1850 olej, płótno naklejone na drewnoowal 19,5 x 25 cm
1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
102Widok Warszawy od strony Pragi, pierwsza połowa XIX wieku* olej, płótno88 x 68 cm
25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)