Alfons KARPIŃSKI

 (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 11 prac tego autora

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
48Róże w wazonie olej, tektura46,5 x 57 cm
8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
78Kwiaty w wazonie olej, tektura35 x 50 cm
8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)
8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)
41Kwiaty w wazonie olej, tektura36 x 50,5 cm
6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
42Róże w wazonie olej, tektura35 x 50 cm
9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
50Maki w wazonie olej, tektura35 x 50 cm
9000.00 PLN
(2903,23USD, 2205,88EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
36Stolik z kwiatami, 1919 olej, tektura55 x 40 cm
12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
93Akt młodego mężczyzny w czerwonej opasce, około 1903 olej, płótno dublowane150 x 88 cm
25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
28Martwa natura z mimozami olej, tektura30 x 60 cm
7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
4Kaczeńce, 1948 olej, tektura 50 x 70 cm
14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
39Wnętrze, około 1920 olej, tektura70 x 56 cm
13000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
76Kot akwarela, papier24,5 x 30,5 cm
4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)