Erno ERB

 (1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 12 prac tego autora

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
62Pejzaż górski olej, płótno naklejone na tekturę38,5 x 31 cm
7000.00 PLN
(2187,50USD, 1647,06EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
60Przekupki na targu olej, tektura26 x 36,5 cm
4400.00 PLN
(1375,00USD, 1035,29EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
64Przekupki na targu olej, sklejka27 x 38,5 cm
6000.00 PLN
(1818,18USD, 1333,33EUR)
6500.00 PLN
(1969,70USD, 1444,44EUR)
54Przekupki, około 1930 ole, tektura
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
66Przekupki gwasz, papier24 x 30 cm
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
93Przekupki olej, tektura35 x 50 cm
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
92Przekupki olej, tektura26 x 35 cm
4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
91Peonie w wazonie gwasz, akwarela,papier naklejony na tekturę47 x 34 cm
2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
86Podwórko przy ulicy Ormiańskiej olej, deska45 x 36 cm
6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
47Brukarze olej, płyta57 x 105 cm
9500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
70Martwa natura z owocami olej, tektura58,5 x 76,5 cm
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
123Żyd czytający Księgę olej, tektura54,5 x 40,5 cm
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
8500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)