Stary park
(1861 Warszawa - 1926 Warszawa) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
22 x 31,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: M. G. Wywiórski. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 48 | 4500.00 PLN (1406,25USD, 1058,82EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |