XVIII Aukcja

Jan Piotr NORBLIN de la GOURDAINE ,Powołanie Przemysła na króla Czech, 1777 , akwaforta, rylec, sucha igła; papier cienki, jedwabisty chiński (?), płyta 420 x 297

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław RACZYŃSKI,a. Collegium Maius, przed 1939. b. Kościół Świętego Idziego, przed 1939 , drzeworyt, papier; kompozycja 154 x 140 mm;, a. 154 x 140 mm b. 167 x 122 mm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

750.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia ARTYMOWSKA ,Synagoga w Sandomierzu, przed 1954 , olej, płótno, 51,5 x 62,5 cm

Cena wywoławcza:

4400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni de BRADÉ ,Pejzaż , olej, płótno; , 45,5 x 35,5 cm

Antoni de BRADÉ

(1887 Warszawa - 1973 Świdnica (?))

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edmund BURKE ,Martwa natura z karafką, około 1960 , olej, płótno, 74 x 61 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman ARTYMOWSKI ,Martwa natura z dzbankiem, około 1960 , olej, płótno, 56 x 70 cm

Cena wywoławcza:

4400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz końca XVIII wieku ,Pejzaż ze sztafażem, około 1780-1790 , gwasz, deska, 28 x 39 cm

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

F. von PLEHWE ,Pejzaż ze sztafażem, 1843 , olej, płótno dublowane, 46 x 60 cm

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanek o kształcie ojnochoe, około 1815 , delikatna kamionka biała, wys. 18,5 cm, szer. 16 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanek do herbaty, Wiedeń 1834 , srebro próby 13, ucho drewniane, wys. 14 cm, szer. 27 cm; waga: 735 g

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Zając, 1931 , olej, płótno, 16,5 x 21,5 cm

Tadeusz MAKOWSKI

(1882 Oświęcim - 1932 Paryż)

Zając, 1931

Cena wywoławcza:

28000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

29000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Kanty GUMOWSKI ,Motywa Architektury Swojskiej, 1913* , litografia, papier,

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Kanty GUMOWSKI ,Motywy Architektury Polskiej, zeszyt 2, 1917 , litografia, papier,

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan Henryk WEGNER ,Kompozycja, około 1955-1960 , olej, płótno, 81 x 55 cm

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk ZABIEŁŁO ,Skalisty brzeg morza, 1849 , olej, płótno, 69 x 91, 5 cm

Henryk ZABIEŁŁO

(1785 Warszawa - 1850 Warszawa)

Skalisty brzeg morza, 1849

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI ,Skalisty brzeg morza , olej, płótno, 51 x 72 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander CALAME ,Szałas myśliwski , olej, papier naklejony na tekturę, 30 x 39 cm

Aleksander CALAME

(1810 Vevey - 1864 Menton)

Szałas myśliwski

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rafał WĄSOWICZ,Chałupy, 1932, olej, tektura, 34 x 48 cm

Rafał WĄSOWICZ

(1867 - 1932 Warszawa)

Chałupy, 1932

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Monogramista EB ,Portret mężczyzny, 1841 , akwarela, kredka, ołówek, papier, 26,5 x 21,5 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Blanche d`ORLEANS ,Portret mężczyzny z brodą, w profilu, XIX wiek , akwarela, papier, 34 x 26 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz końca XVIII wieku ,Portret Antoniny Anny z Czackich Krasińskiej* (?), około 1795 - 1800, olej, płótno dublowane, 81 x 63 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierre PELEÉ ,Święty Jan Ewangelista, 1846 , staloryt, papier, kompozycja 280 x 223 mm

Pierre PELEÉ

(1801 Courtedoux - 1871 Paryż)

Święty Jan Ewangelista, 1846

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Gérard EDELINCK ,Portret pani Hélyot* , miedzioryt, papier gruby welinowy, płyta 397 x 297 mm, kompozycja 389 x 289 mm

Gérard EDELINCK

(1640 Antwerpia - 1707 Paryż)

Portret pani Hélyot*

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz boloński ,Ekstaza Świętej Teresy*, około 1650 , olej, blacha miedziana, 27,3 x 22,7 cm

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Artur KLAR ,Pejzaż górski , olej, tektura, 25 x 41 cm

Artur KLAR

(1895 Lwów - 1942 Bełżec)

Pejzaż górski

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KAMOCKI,Góralskie zagrody, około 1920 , olej, tektura, 35,5 x 50,5 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Joséphine VERNAY ,Widok z przylądka Croisette pod Marsylią, 1914 , akwarela, papier, 28 x 41 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks Michał WYGRZYWALSKI ,Poranek, 1925 , olej, płótno; 72 x 86 cm, olej, płótno; 72 x 86 cm

Feliks Michał WYGRZYWALSKI

(1875 Przemyśl - 1944 w drodze do Rzeszowa)

Poranek, 1925

Cena wywoławcza:

17000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Elżbieta JERICHAU - BAUMANN ,Dziewczyna w czepku, 1879 , olej, płótno, 51 x 42 cm

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Pejzaż z rozlewiskami , olej, dykta, 24 x 40 cm

Józef RAPACKI

(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic)

Pejzaż z rozlewiskami

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Staw w parku , olej, tektura, 45 x 75 cm

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI

(1861 Warszawa - 1926 Warszawa)

Staw w parku

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław WYSPIAŃSKI ,Zespół jedenastu rysunków ze szkicowników artysty, 1889 - 1890 , ołówek, papier,

Cena wywoławcza:

63000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

63000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Kwiaty w wazonie, około 1920 , olej, tektura, 45 x 35 cm

Cena wywoławcza:

23000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

23000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam GRABOWSKI ,Pejzaż z Rabki , akwarela, papier, 53 x 72 cm

Adam GRABOWSKI

(1875 Warszawa - 1941 Warszawa)

Pejzaż z Rabki

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik KWIATKOWSKI ,Pejzaż z chałupami , olej, tektura, 39 x 60 cm

Ludwik KWIATKOWSKI

(1880 Kraków - 1953 Kraków)

Pejzaż z chałupami

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leopold LÖFFLER ,Lądowanie krzyżowców – studium, około 1870 , olej, deska, 21,5 x 18 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leopold LÖFFLER ,Krzyżowcy – studium, około 1870 , olej, tektura, 30 x 42 cm

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Wnętrze, około 1920 , olej, tektura, 70 x 56 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Wnętrze, około 1920

Cena wywoławcza:

13000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Matka Boska, około 1960 , kredka, papier, 10 x 8,5 cm

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK)

(1895 Krynica Wieś - 1968 Folusz)

Matka Boska, około 1960

Cena wywoławcza:

900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Widok na cerkiew, około 1950 , akwarela, tempera, 18 x 15,5 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Pejzaż miejski z kościołem, około 1960 , akwarela, tempera, papier, 14,8 x 21,7 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz naśladowca Henryka Siemiradzkiego ,Antyczna scena rodzajowa, około 1900 , olej, płótno dublowane, 64 x 102 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Napoleon i sfinks, 1902 , olej, płótno, 68 x 83cm

Wojciech KOSSAK

(1857 Paryż - 1942 Kraków)

Napoleon i sfinks, 1902

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

32000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Portret panicza na koniu, 1931 , olej, płótno, 68 x 83 cm

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt ROZWADOWSKI,Na grobli, 1934 , olej, tektura naklejona na płytę, 49,5 x 66 cm

Zygmunt ROZWADOWSKI

(1870 Lwów - 1950 Zakopane)

Na grobli, 1934

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt ROZWADOWSKI,Czerkies na koniu - w karykaturalnym ujęciu, 1902 , akwarela, papier, 24 x 34,5 cm w świetle passe partout

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marian WAWRZENIECKI ,Kara wiarołomnej A.D. 1068, przed 1923 , olej, płótno, 61 x 41 cm

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz OLPIŃSKI,Wiejska kobieta na progu domu , 1931 , akwarela, papier, 71 x 50 cm

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław REYZNER ,Widok na wiejskie zabudowania, 1927 , olej, tektura, 34,5 x 47,5 cm

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Portret kobiety, około 1920 , olej, tektura, 76 x 62 cm

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

44000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik GĘDŁEK ,Zasadzka, 1881 , olej, deska, 26 x 42 cm

Ludwik GĘDŁEK

(1847 Kraków - 1904 Wiedeń)

Zasadzka, 1881

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery PŁAUSZEWSKI ,Para włościan, 1899 , olej, deska, 23,5 x 35 cm

Walery PŁAUSZEWSKI

(1883 Vesoul - 1908 Clichy-Levallois)

Para włościan, 1899

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

J KONARSKI ,Wypas koni , olej, dykta, 20,5 x 24 cm

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Domowa awantura , ołówek, tusz lawowany; papier, 18 x 13,8 cm w świetle passe-partout

Franciszek KOSTRZEWSKI

(1826 Warszawa - 1911 Warszawa)

Domowa awantura

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Widok na ulicę Długą w Warszawie , akwarela, tusz, 13 x 16,5 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KACZOR BATOWSKI ,Zajechał posłaniec , olej, tektura, 55 x 44 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz AJDUKIEWICZ,Popas , olej, płótno, 42 x 59 cm

Tadeusz AJDUKIEWICZ

(1852/lub 1853/ Wieliczka - 1916 Kraków)

Popas

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz chiński ,Album dziesięciu gwaszy, Chiny XVIII wiek , gwasz, papier ryżowy, 32,8 x 24,6 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zestaw do likieru , szkło zielonkawe, dekoracje malowane emaliami, wys. karafinki 21 cm, średn. podstawki 24 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław Korwin PIOTROWSKI ,Bzy w wazonie , olej, tektura, 71 x 99 cm

Mieczysław Korwin PIOTROWSKI

(1869 Kamieniec Podolski - 1930 Lwów)

Bzy w wazonie

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred LENICA ,Kompopzycja, około 1958-1960 , tempera, tektura, 73 x 99 cm

Alfred LENICA

(1899 Pabianice - 1977 Warszawa)

Kompopzycja, około 1958-1960

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz północnoeuropejski ,Święta Maria Magdalena, XVII wiek , olej, płótno, 82 x 69 cm

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz portrecista siedemnastowieczny ,Portret mężczyzny w zbroi, około 1690-1700 , olej, płótno dublowane, 87 x 72 cm( kompozycja dostosowana do oprawy w owalną ramę)

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Artur MARKOWICZ ,Wczesne śniadanie, 1913 , olej, tektura, 17,5 x 28 cm

Artur MARKOWICZ

(1872 Kraków - 1934 Kraków)

Wczesne śniadanie, 1913

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Apoloniusz KĘDZIERSKI ,Mnich , akwarela, gwasz, papier, 15,5 x 11 cm w świetle passe-partout

Apoloniusz KĘDZIERSKI

(1861 Suchedniów - 1939 Warszawa)

Mnich

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sebastian Ludwik Wilhelm NORBLIN ,Anioł w geście błogosławieństwa, 1850 , olej, płótno, 192 x 119 cm

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Witold MONASTYRSKI ,Przystań w Białogrodzie nad Dniestrem, 1960 , olej, płótno, 57,5 x 92 cm

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman SIELSKI ,Plaża,1960 , olej, tempera, tektura, 47 x 72,5 cm

Roman SIELSKI

(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów)

Plaża,1960

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwan TRUSZ ,a. Pejzaż z cyprysami i drogą, około 1910 -1920; b. Pejzaż z cyprysami nad morzem, około 1910 - 1920 , a. olej, tektura; b.olej, tektura;, a.17 x 21 cm; b. 17 x 21 cm

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

7400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka starca – alegoria zimy z cyklu Czterech Pór Roku, około 1750 , porcelana malowana naszkliwnie, wys. 11,5 cm, szer. 3 x 3,5 cm

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Naczynie na szparagi, ukształtowane à trompe l`oeil, około 1763-1774 (Punktzeit) , porcelana malowana naszkliwnie, wys. 14,5 cm, dł. 24 cm, szer. 12 cm

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

22000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz osiemnastowieczny ,Portret Michała Szymanowskiego starosty wyszogrodzkiego*, około 1730-1740 , olej, płótno, 73 x 59,9 cm

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz - portrecista dziewiętnastowieczny ,Wizerunek króla Zygmunta I (?) , ole, płótno, 79 x 63 cm

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman KOCHANOWSKI ,Pejzaż jesienny - wykopki , olej, tektura, 8,6 x 13,2 cm

Roman KOCHANOWSKI

(1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii)

Pejzaż jesienny - wykopki

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

4800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Pejzaż z młynem, około 1970 , ole, tektura, 35,5 x 60 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Pejzaż z młynem, około 1970

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz z Kręgu Mistrza Habsburgów ,Portret cesarza Fryderyka III, początek XVI wiek , farby olejne, drewno dębowe, 29,5 x 19,5 cm na desce o wymiarach: 33 x 25 cm

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michalina KRZYŻANOWSKA ,Mak, 1958 , olej, tektura, 33,5 x 28,5 cm

Michalina KRZYŻANOWSKA

(1883 Warszawa - 1962 Warszawa)

Mak, 1958

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt WALISZEWSKI ,Martwa natura z makami, 1925 , olej, płótno, 39 x 58 cm

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław (Moses) OLEY (Olej) ,Para starych ludzi, 1927 , olej, tektura, 70 x 42 cm

Mieczysław (Moses) OLEY (Olej)

(1898 Łódź - po II wojnie światowej, Nowy Jork)

Para starych ludzi, 1927

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mojżesz LEJBOWSKI ,Widok miasteczka w księżycową noc , olej, płótno, 39 x 51 cm

Mojżesz LEJBOWSKI

(1876 Nowogródek - 1942 lub 1943 Wilno)

Widok miasteczka w księżycową noc

Numer katalogowy:82

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz z początku siedemnastego wieku ,Portret Filipa Rudolfa hrabiego von Liechtenstein*, komendanta zamku w Kłodzku , olej, płótno dublowane, owal 151 x 110 cm

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hełm zamknięty od zbroi kirasjerskiej „typu niderlandzkiego”, około 1620-1630 , materiał: stal kuta, złoto, skóra, wysokość dzwonu z grzebieniem – około 32 cm, szerokość około 19 cm

Numer katalogowy:84

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław Aleksander MALECKI ,Pejzaż z łąką kwiatową , olej, płótno, 64,5 x 94,5 cm

Numer katalogowy:85

Cena wywoławcza:

80000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Podwórko przy ulicy Ormiańskiej , olej, deska, 45 x 36 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Podwórko przy ulicy Ormiańskiej

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marcin Franciszek SAMLICKI ,Domy, 1925 , olej, dykta, 24,5 x 30,5 cm

Marcin Franciszek SAMLICKI

(1878 Bochnia - 1945 Bochnia)

Domy, 1925

Numer katalogowy:87

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysława AUGUSTYNOWICZ-DĄBROWSKA ,Kwiaty w wazonie , akwarela, papier, 38,5 x 53,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:88

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk SZCZYGLIŃSKI ,Leśny parów , olej, tektura, 20 x 25 cm

Henryk SZCZYGLIŃSKI

(1881 Łódź - 1944 Warszawa)

Leśny parów

Numer katalogowy:89

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerze z dekoracją Zwiebelmuster, około 1740-1770 , porcelana, malowana podszkliwnie kobaltem,naszkliwnie czerwienią, zielenią, fioletem, złocona, średn. 22,5 cm ÷ 22,2cm; wys. 2, 4cm;

Numer katalogowy:90

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt ROZWADOWSKI,Ułan wojska polskiego, 1926-1939 , akwarela, papier, 33 x 48 cm

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni PROCAJŁOWICZ ,Pejzaż górski , olej, płótno, 35,5 x 54,5 cm

Antoni PROCAJŁOWICZ

(1876 Rodatycz - 1949 Kraków)

Pejzaż górski

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek TUREK ,Akt kobiecy, 1921 , akwarela, papier, 67 x 46 cm

Franciszek TUREK

(1882 Kraków - 1947 Kraków)

Akt kobiecy, 1921

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks Michał WYGRZYWALSKI ,Za sterem Mariety , olej, płótno, 52 x 72 cm

Feliks Michał WYGRZYWALSKI

Za sterem Mariety

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk LEWENSZTADT ,Martwa natura z gałęzią kaliny , olej, dykta, 50 x 61 cm

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk PAUTSCH ,Huculski targ , olej, tektura, 23,5 x 35 cm

Fryderyk PAUTSCH

(1877 Delatyn pod Stanisławowem - 1950 Kraków)

Huculski targ

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław JAROCKI ,Huculska procesja, około 1905 , olej, płótno naklejone na tekturę, 36 x 46 cm

Władysław JAROCKI

(1879 Podhajczyki pod Zborowem na Ukrainie - 1965 Kraków)

Huculska procesja, około 1905

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)