Świąteczna Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki

(13.12.2018 godz. 22:00)

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ ,Sianokosy , papier, piórko, tusz, 27,5 x 36 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(160,00USD, 140,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Koncert na flecie wg Menzela , fotografia, 50 x 59 cm

Cena wywoławcza:

250.00 PLN
(66,67USD, 58,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Johan Elias RIDINGER ,Krupada w lewo wg Ridingera , miedzioryt ręcznie kolorowany, 34 x 24,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(160,00USD, 140,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mężczyzna w stroju ludowym , akwarela, papier, 21 x 13 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

650.00 PLN
(173,33USD, 151,87EUR)

Cena uzyskana:

650.00 PLN
(173,33USD, 151,87EUR)

Leonard STROYNOWSKI

(1858 Butyń na Wołyniu - - 1935 Kraków)

Brygadyer Józef Piłsudski

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(266,67USD, 233,64EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(266,67USD, 233,64EUR)

Christoph WEIGEL ,Portret - George I* , mezzotinta, papier, 42 x 28 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(213,33USD, 186,92EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred LENICA ,Kompozycja , akwarela, papier, 20 x 25 cm w świetle passe-partout

Alfred LENICA

(1899 Pabianice - 1977 Warszawa)

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(213,33USD, 186,92EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew KUPCZYŃSKI ,W kawiarni , olej, płyta, 27 x 36 cm

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(186,67USD, 163,55EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto AXER ,Koncert, 1973 , papier, akwarela, tusz, 16 x 21 cm w świetle passe-partout

Otto AXER

(1906 Przemyśl - 1983 Warszawa)

Koncert, 1973

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(186,67USD, 163,55EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto AXER ,Zebranie , papier, tusz lawowany, 17,5 x 28 cm

Otto AXER

Zebranie

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(186,67USD, 163,55EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto AXER

Rozmowa kobiet

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(160,00USD, 140,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jonson Eryk DAHLBERG ,Urbs Warsovia sedes Ordinaria Regnum , miedzioryt, 23 x 58 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1066,67USD, 934,58EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1066,67USD, 934,58EUR)

Horace Jean Emile VERNET ,Bitwa pod Samosierrą , akwatinta kolorowana, 45 x 55 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(106,67USD, 93,46EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

ENGLERT ,Sanna , akwarela, papier, 19 x 26,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(186,67USD, 163,55EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Widok na młyn, akwarela, papier, 20,5 x 28 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(133,33USD, 116,82EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(160,00USD, 140,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(533,33USD, 467,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Plac Trzech Krzyży w Warszawie , akwarela, papier, 21 x 33 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(186,67USD, 163,55EUR)

Cena uzyskana:

700.00 PLN
(186,67USD, 163,55EUR)

Włodzimierz ZAKRZEWSKI ,Rynek w Kazimierzu, 1970 , akwarela, papier, 38,5 x 53 cm

Włodzimierz ZAKRZEWSKI

(1916 Petersburg - 1992 Warszawa)

Rynek w Kazimierzu, 1970

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(133,33USD, 116,82EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(373,33USD, 327,10EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kościół , olej, tektura, 31,5 x 42 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(426,67USD, 373,83EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Gilles LEFRANC ,Widok na zamek w Mont Saint-Michel , olej, płótno, 50 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(426,67USD, 373,83EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(426,67USD, 373,83EUR)

Leonard PĘKALSKI ,Wieś , olej, tektura, 26 x 35 cm

Leonard PĘKALSKI

(1896 Grójec - 1944 Warszawa)

Wieś

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(533,33USD, 467,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Przemarsz Oddziału , olej, sklejka, 58 x 79 cm

Jerzy KOSSAK

(1886 Kraków - 1955 Kraków)

Przemarsz Oddziału

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(2666,67USD, 2336,45EUR)

Cena uzyskana:

11000.00 PLN
(2933,33USD, 2570,09EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Scena rodzajowa , akwarela, papier, 28 x 34 cm

Franciszek KOSTRZEWSKI

(1826 Warszawa - 1911 Warszawa)

Scena rodzajowa

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(533,33USD, 467,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz NAŁĘCZ ,Żaglowiec w kanale , olej, tektura, 50 x 61,5 cm

Włodzimierz NAŁĘCZ

(1865 Kijów - 1946 Skierniewice)

Żaglowiec w kanale

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1066,67USD, 934,58EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1066,67USD, 934,58EUR)

MIKOŁAJEWSKI ,Żaglówka w zatoce , olej, płótno, 18 x 37 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(266,67USD, 233,64EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jezioro Narocz , akwarela, papier, 30,5 x 39 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(213,33USD, 186,92EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol KLOPFER ,Jesienny pejzaż , olej, tektura, 34 x 47 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(400,00USD, 350,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieszko (Mieczysław) JABŁOŃSKI ,Pejzaż wiosenny , olej, płyta, 50 x 69 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(800,00USD, 700,93EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan WAŁACH ,Las , olej, tektura, 28,5 x 15,5 cm w świetle passe-partout

Jan WAŁACH

(1884 Istebna - 1979 Istebna)

Las

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(266,67USD, 233,64EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław CICHOŃ ,Chata , olej, tektura, 30 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(400,00USD, 350,47EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(400,00USD, 350,47EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Kokietka, 1957 , akwarela, papier, 37,5 x 27,5 cm w świetle passe-partout

Maja BEREZOWSKA

(1898 Baranowicze - 1978 Warszawa)

Kokietka, 1957

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(266,67USD, 233,64EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacob Zűrcher ,Portret kobiety , akwarela, papier, 54,5 x 36,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(666,67USD, 584,11EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(666,67USD, 584,11EUR)

Wachlarz kościany , kość,

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(186,67USD, 163,55EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

900.00 PLN
(240,00USD, 210,28EUR)

Cena uzyskana:

900.00 PLN
(240,00USD, 210,28EUR)

Taca metalowa na 4 nogach , metal, 43 x 67 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(400,00USD, 350,47EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(400,00USD, 350,47EUR)

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(213,33USD, 186,92EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Carl Robert TIELSCH ,Dzbanek porcelanowy , porcelana malowana naszkliwnie, złocenia, wys. 26 cm

Carl Robert TIELSCH

1815 Źródła - 1882 Wałbrzych

Dzbanek porcelanowy

Cena wywoławcza:

250.00 PLN
(66,67USD, 58,41EUR)

Cena uzyskana:

250.00 PLN
(66,67USD, 58,41EUR)

Wazon porcelanowy, Miśnia , porcelana malowana naszkliwnie, złocenia, wys. 24,5 cm

Cena wywoławcza:

250.00 PLN
(66,67USD, 58,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szkatułka porcelanowa, Miśnia , porcelana malowana naszkliwnie, średnica: 12 cm; wys. 8 cm

Cena wywoławcza:

250.00 PLN
(66,67USD, 58,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Moździerz z tłuczkiem , mosiądz, wys. 11 cm, średn. 12 cm, długość tłuczka: 21 cm.

Cena wywoławcza:

100.00 PLN
(26,67USD, 23,36EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MAJNERT ,Srebrny medal z okazji chrztu, 1843 , srebro, średnica: 4,3 cm

Cena wywoławcza:

450.00 PLN
(120,00USD, 105,14EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)