logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


40-sta Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(16.10.2018 godz. 22:02)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Krakowskie Przedmieście od strony pomnika Kopernika , kwasoryt, 11 x 15 cm

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(53,33USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
250.00 PLN 
(66,67USD, 58,14EUR)

Cerkiew Grecko-Rosyjska , kwasoryt, 11 x 15 cm

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(53,33USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
350.00 PLN 
(93,33USD, 81,40EUR)

Kościół św. Aleksandra , kwasoryt, 11 x 15 cm

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(53,33USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
250.00 PLN 
(66,67USD, 58,14EUR)

Plac Bankowy w Warszawie , kwasoryt, 11 x 15 cm

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(53,33USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
250.00 PLN 
(66,67USD, 58,14EUR)

Łazienki Królewskie , kwasoryt, 11 x 15 cm

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(53,33USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
350.00 PLN 
(93,33USD, 81,40EUR)

Plac Saski z widokiem na kolumnę , kwasoryt, 11 x 15 cm

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(53,33USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
300.00 PLN 
(80,00USD, 69,77EUR)

Horace Jean Emile VERNET ,Bitwa pod Samosierrą , akwatinta kolorowana, 45 x 55 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(106,67USD, 93,02EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jonson Eryk DAHLBERG ,Urbs Warsovia sedes Ordinaria Regnum , miedzioryt, 23 x 58 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1066,67USD, 930,23EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
4500.00 PLN 
(1200,00USD, 1046,51EUR)

Koncert na flecie wg Menzela , fotografia, 50 x 59 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
250.00 PLN 
(66,67USD, 58,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Johan Elias RIDINGER ,Krupada w lewo wg Ridingera , miedzioryt ręcznie kolorowany, 34 x 24,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(160,00USD, 139,53EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Leonard STROYNOWSKI ,Brygadyer Józef Piłsudski , rysunek, ołówek, papier, 34 x 24,5 cm

Leonard STROYNOWSKI

(1858 Butyń na Wołyniu - - 1935 Kraków)

Brygadyer Józef Piłsudski

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(266,67USD, 232,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1000.00 PLN 
(266,67USD, 232,56EUR)

Zbigniew KUPCZYŃSKI ,W kawiarni , olej, płyta, 27 x 36 cm

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(186,67USD, 162,79EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Joan MIRO ,Man and Woman , druk artystyczny, papier, 70 x 117 cm

Joan MIRO

(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca)

Man and Woman

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(106,67USD, 93,02EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Kokietka, 1957 , akwarela, papier, 37,5 x 27,5 cm w świetle passe-partout

Maja BEREZOWSKA

(1898 Baranowicze - 1978 Warszawa)

Kokietka, 1957

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(266,67USD, 232,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Widok na targ na Mariensztacie , olej, sklejka, 39 x 25,5 cm

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(160,00USD, 139,53EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Plac Trzech Krzyży w Warszawie , akwarela, papier, 21 x 33 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(186,67USD, 162,79EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Pałac na wodzie w Łazienkach , akwarela, papier, 20 x 27 cm

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(400,00USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred SWIEYKOWSKI ,Pejzaż górski , olej, tektura, 21,5 x 29,5 cm

Alfred SWIEYKOWSKI

(1869 Paryż - 1953 Paryż)

Pejzaż górski

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(400,00USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1800.00 PLN 
(480,00USD, 418,60EUR)

Malarz monogramista ,Pejzaż z wodą, olej,płótno naklejone na sklejkę, 24 x 14,5 cm

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(320,00USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Alojzy BALCERZAK ,Las brzozowy , olej, płótno, 61 x 50 cm

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(400,00USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Anna CZYŻKOWSKA ,Domy w plenerze we wsi Dłużewo , olej, sklejka, 57,5 x 37,5 cm

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(400,00USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol KOSSAK ,Huculi przy stogu , akwarela, papier, 30 x 40 cm

Karol KOSSAK

(1896 Lwów - 1975 Ciechocinek)

Huculi przy stogu

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(533,33USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(533,33USD, 465,12EUR)

Andrzej OLEŚ ,Rusini , olej, tektura, 14,5 x 23 cm

Andrzej OLEŚ

(1886 Iwonicz - 1952 Kielce)

Rusini

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(480,00USD, 418,60EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1800.00 PLN 
(480,00USD, 418,60EUR)

Karol KLOPFER ,Jesienny pejzaż , olej, tektura, 34 x 47 cm

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(400,00USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieszko (Mieczysław) JABŁOŃSKI ,Pejzaż wiosenny , olej, płyta, 50 x 69 cm

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(800,00USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Scena rodzajowa , akwarela, papier, 28 x 34 cm

Franciszek KOSTRZEWSKI

(1826 Warszawa - 1911 Warszawa)

Scena rodzajowa

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(533,33USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(533,33USD, 465,12EUR)

M. WYSZKOWSKI ,Hel, 1931 , olej, tektura, 20,5 x 34 cm

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(320,00USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Łodzie na przystani , olej, płyta, 31 x 41 cm

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(266,67USD, 232,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał ICHNOWSKI ,Portret kobiety , olej, tektura, 50 x 38 cm

Michał ICHNOWSKI

(1857 Radom - 1915 Kraków)

Portret kobiety

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(666,67USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Patera platerowa , alpaka, srebrzona , 30,5 x 20 cm

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(133,33USD, 116,28EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander Sergiusz BORAWSKI ,Plakietka mosiężna z wizerunkiem Henryka Sienkiewicza,1904 , mosiądz, średnica: 25 cm

Numer katalogowy:31

Cena wywoławcza:

Starting bid
900.00 PLN 
(240,00USD, 209,30EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
900.00 PLN 
(240,00USD, 209,30EUR)

Wachlarz kościany , kość,

Numer katalogowy:32

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(186,67USD, 162,79EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Misa i dzban fajansowy , fajans, wys. dzbanka: 23,5 cm; wys. misy: 10 cm; średnica misy: 31 cm

Numer katalogowy:33

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(213,33USD, 186,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl