Malarz nieznany

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 19 prac tego autora

Malarz nieznany ,Prządka , olej, tektura, 49,5 x 35 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Pejzaż zimowy , olej, płótno, 39,5 x 68 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(602,41USD, 625,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(1084,34USD, 1125,00EUR)

Malarz nieznany ,Święty Jan Nepomucen , olej, skóra, 46,5 x 33,5 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1204,82USD, 1250,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

32000.00 PLN
(8421,05USD, 7619,05EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret królowej Ludwiki Marii Gonzagi* , olej, płótno, 86 x 66 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Madonna z Chrystusem i Janem Chrzcicielem , olej, płótno, 92 x 100

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Pejzaż z Mozeli , olej, płótno, 52 x 76 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Scena rodzajowa , olej, płótno dublowane, 55 x 39 cm

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret mężczyzny , olej płótno, 90 x 68,5 cm

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2580,65USD, 1960,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Pejzaż ze sztafażem, około 1880 , olej, płótno dublowane, 17 x 22 cm

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Scena rodzajowa, koniec XVIII w., olej, płótno, 41 x 52 cm

Numer katalogowy:114

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Święty Hieronim, Antwerpia?, około 1509? , olej, deska klejona, 62 x 73 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

80000.00 PLN
(24242,42USD, 17777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret Żyda , akwarela, papier, 30 x 22,5 cm

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Kolędnicy , olej, płótno, 90 x 95 cm

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Scena pasterska w przedburzowym pejzażu, około 1780 , olej, płótno (dublowane), 48 x 62,5 cm

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret Magdaleny z Horodyszczy Jelcówny Rojowskiej Nakwaskiej, po 1702 roku , olej, płótno, 80,5 x 64,5 cm

Cena wywoławcza:

19000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Para portretów, koniec XVIII wieku , olej, płótno, 37,5 x 28 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret pułkownika Liboriusa Conrada Diede, około 1735-1745 , olej, płótno, owal, 73,5 x 55 cm

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Ukrzyżowanie, około 1700 , lej, płótno naklejone na sklejkę, 27,5 x 18,5 cm

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)