XXIX Aukcja Dzieł Sztuki

(22.06.2016 godz. 00:00)

Jarosław LUSTYCH ,Nowy rozkład jazdy , technika własna, 35 x 34 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(105,26USD, 95,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław LUSTYCH ,Bez tytułu , technika własna, 35 x 34 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(105,26USD, 95,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Witold PODGÓRSKI,Przed śniadaniem , olej, akryl, 50 x 45 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(394,74USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław GAŁEK ,Pejzaż górski , olej, tektura, 26 x 36 cm

Stanisław GAŁEK

(1876 Mokrzyska, pow. Brzesko - 1961 Zakopane)

Pejzaż górski

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(526,32USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BERGER (Börger) ,Widok na Giewont , olej, sklejka, 21,5 x 34,5 cm

Jan BERGER (Börger)

(1863 Warszawa - 1930 Warszawa)

Widok na Giewont

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan CIĄGLIŃSKI ,Pejzaż , olej, płyta, 15,5 x 24 cm

Jan CIĄGLIŃSKI

(1858 Warszawa - 1913 Petersburg)

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1315,79USD, 1190,48EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(1315,79USD, 1190,48EUR)

Alfred SWIEYKOWSKI

(1869 Paryż - 1953 Paryż)

Pejzaż górski

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(394,74USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Z. WENGLINSKI ,Portret górala , gwasz, tektura, 50 x 35,5 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(526,32USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław FILIPKIEWICZ ,Pejzaż podhalański , akwarela, papier, 16,5 x 30 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor GROTT ,Kwiaty w wazonie , olej, płótno, 50 x 40 cm

Teodor GROTT

(1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1052,63USD, 952,38EUR)

Kazimierz POCHWALSKI ,Astry, 1924 , olej, płótno naklejone na tekturę, 30 x 40 cm

Kazimierz POCHWALSKI

(1855 Kraków - 1940 Kraków)

Astry, 1924

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1184,21USD, 1071,43EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Scena batalistyczna , olej, płótno, 40 x 76 cm

Cena wywoławcza:

35000.00 PLN
(9210,53USD, 8333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz GRODZICKI,Szarża , akwarela, papier, 34,5 x 48,5 cm w świetle passe-partout

Kazimierz GRODZICKI

(1858 - 1933 Warszawa)

Szarża

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(1447,37USD, 1309,52EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Solniczki srebrne , srebro, wys. 19 cm, szer. 15 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(526,32USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(526,32USD, 476,19EUR)

Żardiniera, Francja, 1900 , srebro, wkład metalowy, wys. 7 cm; szer. 20 cm, dł. 29,5 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon RIKET ,Pejzaż morski , olej, płótno, 40 x 60 cm

Leon RIKET

(1876 Antwerpia - 1938 Knokke)

Pejzaż morski

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(3157,89USD, 2857,14EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alexandre MARCETTE ,Pejzaż z owcami , gwasz, papier naklejony na płótno, 65 x 82 cm

Alexandre MARCETTE

(1853 Spa - 1929 Bruksela)

Pejzaż z owcami

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1578,95USD, 1428,57EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Naczynie porcelanowe wewnątrz złocone, Berlin 1849-1870 , porcelana, złocenia, dł. 10,5 cm, średnica 7 cm, wys. 3 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(394,74USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor AXENTOWICZ ,Dziewczyna z niebieskim wazonem, 1903 , technika mieszana; glinoryt, kredka(?), ołówek(?), 54 x 41,5 cm w świetle passe-partout;

Teodor AXENTOWICZ

(1859 Braszów w Rumunii - 1938 Kraków)

Dziewczyna z niebieskim wazonem, 1903

Cena wywoławcza:

9500.00 PLN
(2500,00USD, 2261,90EUR)

Cena uzyskana:

17000.00 PLN
(4473,68USD, 4047,62EUR)

Ikona, Matka Boska Jerozolimska z Chrystusem , tempera, deska, 31 x 26 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(526,32USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Ikona, Sześć postaci Matki Boskiej, XIX w. , tempera, deska, złocenia, 34,5 x 32 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)

Figura fajansowa – pojemnik przedstawiająca siedzącego Chińczyka, II połowa XVIII wieku. , ceramika, fajans, Wysokość 14 cm; Szerokość spodu 14 cm:

Cena wywoławcza:

12500.00 PLN
(3289,47USD, 2976,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazon secesyjny,Daum, Nancy ok. 1910 , szkło wielowarstwowe, powlekane, matowane, trawione, wysokość 15 cm, średnica stopy 5,5 cm, szerokość górnej części 9 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2105,26USD, 1904,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

32000.00 PLN
(8421,05USD, 7619,05EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Martwa natura z dzbankiem i owocami , olej, sklejka, 49,5 x 29,5 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2105,26USD, 1904,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Walerian KRYCIŃSKI ,Martwa natura z jabłkami , olej, tektura, 44 x 68 cm

Walerian KRYCIŃSKI

(1852 Karolinów k. Jaworowa - 1929 Kraków)

Martwa natura z jabłkami

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(921,05USD, 833,33EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(921,05USD, 833,33EUR)

Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE ,Kwiaty w wazonie , olej, płótno, 75 x 60 cm

Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE

(1902 Warszawa - 1945 obóz Flossenburg)

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(11842,11USD, 10714,29EUR)

Cena uzyskana:

47000.00 PLN
(12368,42USD, 11190,48EUR)

Irena ŁUCZYŃSKA-SZYMANOWSKA ,Maki , olej, płótno, 61 x 50 cm

Irena ŁUCZYŃSKA-SZYMANOWSKA

(1890 Góra Kalwaria - 1966 Warszawa)

Maki

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1052,63USD, 952,38EUR)

Tadeusz DOMINIK ,Wycinanka , płyta, papier, 36 x 46 cm

Tadeusz DOMINIK

(1928 Szymanowice - 2014 Warszawa)

Wycinanka

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1578,95USD, 1428,57EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(1842,11USD, 1666,67EUR)

Waza porcelanowa, Chiny, lata 50-te , porcelana malowana kobaltem, wysokość 68 cm, średnica brzuśca 24 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1052,63USD, 952,38EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzban porcelanowy, Ćmielów, Drucki – Lubecki, lata 80 – te XIX w. , porcelana malowana naszkliwnie i zdobiona ornamentem kompozycyjnym., wysokość 21 cm; średnica podstawy 12 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(394,74USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(394,74USD, 357,14EUR)

Michaił DOBRONRAWOW (Михаил ДОБРОНРАВОВ) ,Ukrainka w świątecznym stroju, 1958 , olej, tektura, 38 x 33,5 cm

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1184,21USD, 1071,43EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KRAWCZYK,Autoportret , gwasz, olej, tektura, 29 x 23 cm; owal w świetle passe-partout

Jerzy KRAWCZYK

(1921 Łódź - 1969 Łódź)

Autoportret

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CZAJKOWSKI,Wnętrze kościoła cystersów w Mogile , olej, płótno, 60,5 x 35 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2105,26USD, 1904,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef GRACZYŃSKI

(1866 Czempin - 1939 Poznań)

Kruszwica nad Gopłem

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Martwa natura z herbacianymi różami, 1918 , olej, tektura, 39,5 x 52,3 cm

Cena wywoławcza:

55000.00 PLN
(14473,68USD, 13095,24EUR)

Cena uzyskana:

60000.00 PLN
(15789,47USD, 14285,71EUR)

Tadeusz ROMAN ,Plac Zamkowy w Warszawie , olej ,tektura, 40 x 51 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mojżesz LEJBOWSKI

(1876 Nowogródek - 1942 lub 1943 Wilno)

Zaułek miejski

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(921,05USD, 833,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adolf (Abraham) BEHRMANN

(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku)

Martwa natura z kieliszkami

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1578,95USD, 1428,57EUR)

Cena uzyskana:

6600.00 PLN
(1736,84USD, 1571,43EUR)

Zdzisław LACHUR ,Chrystus w rozpaczy , olej, sklejka; naklejona na płytę;, sklejka; 41,5 x 33,5 cm,płyta; 50 x 39 cm;

Zdzisław LACHUR

(1920 Zagórze - 2007 Warszawa)

Chrystus w rozpaczy

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(921,05USD, 833,33EUR)

Cena uzyskana:

4200.00 PLN
(1105,26USD, 1000,00EUR)

Józef PANKIEWICZ ,Widok łodzi w porcie Saint-Tropez, 1909 , olej, płótno, 49,7 x 40 cm

Cena wywoławcza:

55000.00 PLN
(14473,68USD, 13095,24EUR)

Cena uzyskana:

65000.00 PLN
(17105,26USD, 15476,19EUR)

Malarz monogramista ,Morze z żaglowcem, 1899 , olej, tektura, 23 x 30 cm

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(1447,37USD, 1309,52EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dariusz MLĄCKI ,Koperta z nieba , olej, płótno, 90 x 120 cm

Dariusz MLĄCKI

(1965 Mińsk Mazowiecki)

Koperta z nieba

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(3157,89USD, 2857,14EUR)

Cena uzyskana:

12500.00 PLN
(3289,47USD, 2976,19EUR)

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(210,53USD, 190,48EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kubek porcelanowy, Ćmielów, lata 30 – te XX w. , porcelana, wysokość 9 cm; średnica 8 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(157,89USD, 142,86EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kwiaciarka, figurka porcelanowa, Ćmielów, lata 30 – te XX w. , porcelana malowana naszkliwnie, wysokość 9 cm

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(131,58USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(131,58USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon PICCARD (Picart, Pikard),Mojżesz broniący córek Jetry w kraju Madian , ołówek, papier, 41 x 58 cm

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(1842,11USD, 1666,67EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(2368,42USD, 2142,86EUR)

Artur SZYK ,Karykatura przedstawiająca groźnego dowódcę oraz żołnierza oddającego honory , rysunek, ołówek, tektura, 20,5 x 26,5 cm w świetle passe-partout

Artur SZYK

(1894 Łódź - 1951 New Canaan w stanie Connecticut w Stanach Zjednoczonych )

Karykatura przedstawiająca groźnego dowódcę oraz żołnierza oddającego honory

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(394,74USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander KOBZDEJ,Wejście, 1959/60 , olej, płótno, 70 x 60 cm

Aleksander KOBZDEJ

(1920 Olesko nna Ukrainie - 1972 Warszawa)

Wejście, 1959/60

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

28000.00 PLN
(7368,42USD, 6666,67EUR)

Cena uzyskana:

28000.00 PLN
(7368,42USD, 6666,67EUR)

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol HILLER ,Klatka schodowa,1931 , olej, tektura, 8 x 12 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2105,26USD, 1904,76EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(2105,26USD, 1904,76EUR)

Jan WODYŃSKI ,Na polanie , olej, płótno, 116 x 90 cm

Jan WODYŃSKI

(1903 Jasło - 1988 Warszawa)

Na polanie

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1315,79USD, 1190,48EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marian PUFFKE ,Zagrody góralskie , olej, tektura, 28,5 x 40 cm

Marian PUFFKE

(1888 Kalisz - 1925 Warszawa)

Zagrody góralskie

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław Noakowski ,Architektura Kościoła , tusz, akwarela, papier, 32,5 x 46,5 cm w świetle passe-partout

Stanisław Noakowski

(1869 Nieszawa - 1928 Warszawa)

Architektura Kościoła

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

2800.00 PLN
(736,84USD, 666,67EUR)

Jan TARASIN ,Sytuacja XIV 83, 1983 , olej, płótno, 40 x 59,5 cm

Jan TARASIN

(1926 Kalisz - 2009 Warszawa)

Sytuacja XIV 83, 1983

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

35000.00 PLN
(9210,53USD, 8333,33EUR)

Cena uzyskana:

49000.00 PLN
(12894,74USD, 11666,67EUR)

Figurka siedzącego chłopca, Miśnia , porcelana, malowana naszkliwnie; , wys. 12,5 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(421,05USD, 380,95EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(473,68USD, 428,57EUR)

Para figurek dziewczynka i chłopiec, Miśnia , porcelana malowana naszkliwnie, wys. 13 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(842,11USD, 761,90EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1052,63USD, 952,38EUR)

Teryna z pokrywą z dziewczynką, Miśnia, Marcolini , porcelana, malowana naszkliwnie; wys. 30 cm, dług. 38 cm; oznakowana na spodzie kobaltem: skrzyżowane miecze z gwiazdką;, wys. 30 cm, dług. 38 cm;

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(1315,79USD, 1190,48EUR)

Teryna z pokrywą zwieńczoną figurką chłopca rozsypującego kwiaty , porcelana, malowana naszkliwnie;, wys, 30 cm, dług. 38 cm,

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(1315,79USD, 1190,48EUR)

Para kielichów, Czechy, Bohemia, lata 60-te XIX w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 13,5 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

4600.00 PLN
(1210,53USD, 1095,24EUR)

Cena uzyskana:

4600.00 PLN
(1210,53USD, 1095,24EUR)

Szklanka, Bohemia Czechy, lata 1820-1830 , szkło rubinowe, szlifowane, malowane amalgamatem srebra, wys. 12 cm

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(631,58USD, 571,43EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanka, Bohemia Czechy, lata 30 XIX w. , szkło niebieskie, szlifowane, malowane farbami emaliowymi oraz amalgamatem srebra, wys. 10,5 cm

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

2100.00 PLN
(552,63USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanka Bohemia Czechy, lata 1810-1820 , szkło bezbarwne, szlifowane, złocone, malowane, wys. 9,5 cm

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(842,11USD, 761,90EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich, Bohemia Czechy, lata 40 XIX w. , szkło zielone, szlifowane, złocone, wys. 14,5 cm

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(921,05USD, 833,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich, I poł. XVIII w. , szkło bezbarwne, rytowane matowo, wys. 16,7 cm

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

4800.00 PLN
(1263,16USD, 1142,86EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Polska Śląsk , szkło bezbarwne, brzeg złocony, czasza fasetowana, wys. 14 cm

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanka, Polska, ok 1800 , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 11,5 cm

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(526,32USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Czechy, Bohemia, II poł. XIX w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 11,7 cm

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

950.00 PLN
(250,00USD, 226,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanuszek, Kotlina Jeleniogórska, Królestwo Pruskie, III ćw. XIX w. (wyposażenie Domu Lalek) , szkło alabastrowe, dmuchane,

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(315,79USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanuszek, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), poł. XIX w. , szkło warstwowe rosalin - bezbarwny, dmuchane, szlifowane, malowane złotem,

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(315,79USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanuszek, Kotlina Jeleniogórska, Królestwo Pruskie, III ćw. XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, hutniczo zdobione mlecznym nitkowym filigranem,

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(315,79USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Buteleczka apteczna, Czechy, XVII/XVIII w. ,

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1184,21USD, 1071,43EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Przycisk do papieru , laseczki millefiori zatopione w szkle bezbarwnym, średnica: 4,5 cm; wys.: 3 cm

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1315,79USD, 1190,48EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Przycisk do papieru, Czechy, 1857 , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, średnica: 9,5 cm; wys.: 3 cm

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(684,21USD, 619,05EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)