XXVII Aukcja Dzieł Sztuki

(15.12.2014 godz. 23:00)

Jarosław LUSTYCH ,Nowy rozkład jazdy , technika własna, 35 x 34 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław LUSTYCH ,Bez tytułu , technika własna, 35 x 34 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiesław JANASZ ,Z cyklu „Portrety” , naciek gorący, tektura, akryl, 42 x 34 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Andrzej STRUMIŁŁO ,Architektura , olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PŁASKOCIŃSKI,Rynek Nowego Miasta , olej, tektura, 36 x 51,5 cm

Jan PŁASKOCIŃSKI

(1919 Puławy - 1993 Warszawa)

Rynek Nowego Miasta

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PŁASKOCIŃSKI,Uliczka, 1962 , olej, tektura, 23,5 x 32,5 cm

Jan PŁASKOCIŃSKI

(1919 Puławy - 1993 Warszawa)

Uliczka, 1962

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward MATUSZCZAK ,Łodzie na brzegu , olej, tektura, brystol, 34 x 44,5 cm

Edward MATUSZCZAK

(1906 Tymbark - 1984 Paryż)

Łodzie na brzegu

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek SZWOCH ,Łodzie , olej, tektura, 27 x 22 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward HARTWIG ,Fotografia ze spektaklu "Hamlet, 1957" w roli głównej Adam Hanuszkiewicz , fotografia czarno biała, papier, 18 x 24 cm

Cena wywoławcza:

2550.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz WRZESZCZ ,Chata , olej, tektura, 30,5 x 39 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ignacy PIEŃKOWSKI

(1877 Dołubniów k. Białegostoku - 1948 Kraków)

Ule w sadzie

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Pejzaż , olej, tektura, 28,5 x 33 cm

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI)

(1879 Zakrzew - 1959 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Artur KLAR ,Pejzaż zimowy, 1931 , olej, tektura, 36 x 29,5 cm

Artur KLAR

(1895 Lwów - 1942 Bełżec)

Pejzaż zimowy, 1931

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław SERAFIN ,Zamek w Zamościu, 1938 , olej, tektura, 79 x 72 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Andrzej KOŁODZIEJEK ,Rynek w Kazimierzu , olej, płótno, 24 x 40 cm

Andrzej KOŁODZIEJEK

(1935 Włodawa - 2001 Puławy)

Rynek w Kazimierzu

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Zator, 1930 , akwarela, papier, 43 x 61,5 cm

Zbigniew PRONASZKO

(1885 Debreczyn - 1958 Kraków)

Zator, 1930

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KLIMOWSKI

(1891 Kraków - 1982 Katowice)

Widok na zamek

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor AXENTOWICZ ,Dziewczyna z niebieskim wazonem, 1903 , technika mieszana; glinoryt, kredka(?), ołówek(?), 54 x 41,5 cm w świetle passe-partout;

Teodor AXENTOWICZ

(1859 Braszów w Rumunii - 1938 Kraków)

Dziewczyna z niebieskim wazonem, 1903

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy FEDKOWICZ ,Portret mężczyzny , olej, tektura, 26 x 18,5 cm

Jerzy FEDKOWICZ

(1891 Stefanówka na Podolu - 1959 Kraków)

Portret mężczyzny

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zenon KONONOWICZ ,Portret mężczyzny w kapeluszu , olej, płótno, 50 x 40,5 cm

Zenon KONONOWICZ

(1903 Hończary koło Nowogródka - 1971 Kazimierz Dolny)

Portret mężczyzny w kapeluszu

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Portret mężczyzny , olej, blacha miedziana, obraz owalny: średnica 34 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szymon BUCHBINDER ,Portret mężczyzny , olej, deska, paleta, 22 x 22 cm

Szymon BUCHBINDER

(1853 Radzyń Podlaski - 1908 Berlin)

Portret mężczyzny

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan LEBENSTEIN ,Figura w tle, 1956 , olej, płótno, 100 x 90 cm

Cena wywoławcza:

55000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

65000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek WÓJCIK ,Krokusy z Cyrli, 1956 , olej, tektura, 32 x 47 cm

Franciszek WÓJCIK

(1903 Wojciechowo - 1984 Zakopane)

Krokusy z Cyrli, 1956

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward HARRISON COMPTON ,Góry , olej, płótno, 45,5 x 45,5 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SZYMAŃSKI ,Figura geometryczna , olej, płyta pilśniowa, 65,5 x 40,5 cm

Mieczysław SZYMAŃSKI

(1903 Warszawa - 1990 Warszawa)

Figura geometryczna

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SZYMAŃSKI ,Akt kobiecy , olej, płyta pilśniowa, 122 x 39,5 cm

Mieczysław SZYMAŃSKI

Akt kobiecy

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SZYMAŃSKI ,Godło czasu , olej, deska, 78,5 x 41 cm

Mieczysław SZYMAŃSKI

Godło czasu

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SZYMAŃSKI ,Kompozycja geometryczna , olej, deska, 53,5 x 40,5 cm

Mieczysław SZYMAŃSKI

Kompozycja geometryczna

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SZYMAŃSKI ,Kompozycja z dzbankiem , olej, deska, 71,5 x 51 cm

Mieczysław SZYMAŃSKI

Kompozycja z dzbankiem

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SZYMAŃSKI ,Podkoszulka , technika mieszana, 51 x 61 cm

Mieczysław SZYMAŃSKI

Podkoszulka

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Pejzaż wiejski , olej, płótno, 43,5 x 58,5 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Pejzaż wiejski

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Wrzosowisko , olej, płótno, 43,5 x 53,5 cm

Wiktor KORECKI

Wrzosowisko

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,Kompozycja , akwarela, gwasz, papier, 70 x 99 cm

Hanna RUDZKA-CYBISOWA

(1897 Mława - 1988 Kraków)

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław SZYGELL ,Zagroda, 1912 , olej, płótno, 40,5 x 50,5 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Erazm KOTOWSKI ,Podwoda , olej, tektura, 23,5 x 40 cm

Jan Erazm KOTOWSKI

(1885 Opatkowiczki koło Pińczowa - 1960 Milanówek)

Podwoda

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Paul MÜLLER-KAEMPFF ,Pejzaż z brzozami , olej, tektura, 21 x 26 cm

Paul MÜLLER-KAEMPFF

(1861 Oldenburg - 1941 Berlin)

Pejzaż z brzozami

Cena wywoławcza:

1300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Paul MÜLLER-KAEMPFF ,Pejzaż z chatą , olej tektura, 21 x 26 cm

Paul MÜLLER-KAEMPFF

Pejzaż z chatą

Cena wywoławcza:

1300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Kwiaty w wazonie , olej, tektura, 36 x 50,5 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Róże w wazonie , olej, tektura, 35 x 50 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Róże w wazonie

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jonasz STERN ,Pejzaż z chatami , olej, tektura, 42 x 54 cm

Jonasz STERN

(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

Pejzaż z chatami

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks BRZOZOWSKI ,Krajobraz z sarną , olej, płótno, 17 x 25 cm

Feliks BRZOZOWSKI

(1836 Warszawa - 1892 Warszawa)

Krajobraz z sarną

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Miniaturzysta XIX-wieczny ,Para miniatur, Małżeństwo , gwasz, kość słoniowa, owal 8 x 7 cm

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Miniaturzysta ,Miniatura elipsa, Portret oficera , gwasz, kość słoniowa, wym. ramki:16 x 13 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Miniaturzysta XIX-wieczny ,Miniatura elipsa, Mężczyzna , około 1830 r. , gwasz, kość słoniowa, 12 x 10,5 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Miniaturzysta XIX-wieczny ,Miniatura elipsa, Kobieta w czarnej sukni, ok. 1830 r. , gwasz, kość słoniowa, 14 x 12,5 cm

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Miniaturzysta ,Miniatura, Portret mężczyzny , tempera, kość słoniowa, elipsa; 6 x 4,5 cm

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Łowienie ryb , olej, płótno, 43,5 x 53,5 cm

Wiktor KORECKI

Łowienie ryb

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria WOLLENBERG-KLUZA ,Port rybacki w Tolkmicku , olej, płótno, 29,5 x 40 cm

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt AJDUKIEWICZ ,Portret Herr von Ritter , olej, tektura, 50 x 30,5 cm

Zygmunt AJDUKIEWICZ

(1861 Witkowice - 1917 Wiedeń)

Portret Herr von Ritter

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA,Martwa natura , olej, płótno, 60 x 72,5 cm

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA

(1894 Kudryńce na Podolu - 1967 Warszawa)

Martwa natura

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA,Martwa natura z instrumentami i krzesłem , olej, sklejka, 66 x 93 cm

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Lech KUNKA ,Kwiaty w wazonie , olej, płótno, 70,5 x 55 cm

Lech KUNKA

(1920 Pabianice - 1978 w Łódź)

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław MASŁOWSKI ,Kwietna łąka , olej, tektura, 17 x 25 cm

Stanisław MASŁOWSKI

(1853 Włodawa - 1926 Warszawa)

Kwietna łąka

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon WYCZÓŁKOWSKI ,Pejzaż ukraiński, 1911 , akwarela, papier, 18 x 27,5 cm w świetle passe-partout

Leon WYCZÓŁKOWSKI

(1852 Huta Miastkowska koło Garwolina - 1936 Warszawa)

Pejzaż ukraiński, 1911

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław TOMASZEWSKI-MIEDZA ,Sanna , olej, tektura, 35 x 50 cm

Stanisław TOMASZEWSKI-MIEDZA

(1913 Warszawa - 2000 Warszawa)

Sanna

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wincenty WODZINOWSKI,Zatroskana gospodyni , olej, płótno, 44 x 51,5 cm

Wincenty WODZINOWSKI

(1866 Igołomia koło Miechowa - 1940 Kraków)

Zatroskana gospodyni

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Andrzej OLEŚ ,Rusini , olej, tektura, 14,5 x 23 cm

Andrzej OLEŚ

(1886 Iwonicz - 1952 Kielce)

Rusini

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

G.T. SCHMIDT ,Polskie wesele , akwarela, gwasz, papier, 18,5 x 27,5 cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

G.T. SCHMIDT ,W dzień targowy , akwarela, gwasz, papier, 18,5 x 25,5 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman OPAŁKA ,Szkic ilustracji , tusz, papier, 20 x 29 cm w świetle passe-partout

Roman OPAŁKA

(1931 Abbeville we Francji - 2011 Rzym)

Szkic ilustracji

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

3700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MEHOFFER ,Portret kobiety , kredka, papier, 60 x 46 cm

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Portret kobiety

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cyprian Kamil NORWID ,Spotkanie Chrystusa , rysunek, tusz lawowany, ołówek, papier, 27,3 x 38,4 cm

Cyprian Kamil NORWID

(1821 Laskowo-Głuchy - 1883 Paryż)

Spotkanie Chrystusa

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

36000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman BRATKOWSKI ,Planty krakowskie , olej, tektura, 32 x 42 cm

Roman BRATKOWSKI

(1869 Lwów - 1954 Wieliczka)

Planty krakowskie

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KAMOCKI,Park , olej, tektura, 39 x 61,5 cm

Stanisław KAMOCKI

(1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

Park

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Pejzaż , olej, tektura, 22 x 35 cm

Stanisław CZAJKOWSKI

(1876 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adolf (Abraham) BEHRMANN,Pejzaż z Kazimierza , olej, płótno naklejone na tekturę, 10 x 20 cm

Adolf (Abraham) BEHRMANN

(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku)

Pejzaż z Kazimierza

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE ,Uliczka w mieście, 1934 , olej, sklejka, 40,5 x 47 cm;

Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE

(1902 Warszawa - 1945 obóz Flossenburg)

Uliczka w mieście, 1934

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

38000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

47000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz RYBKOWSKI ,Sanna , olej, deska, 26 x 39,5 cm

Tadeusz RYBKOWSKI

(1848 Kielce - 1926 Lwów)

Sanna

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz RYBKOWSKI ,Wesele krakowskie , olej, deska, 26 x 39,5 cm

Tadeusz RYBKOWSKI

(1848 Kielce - 1926 Lwów)

Wesele krakowskie

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juan CLARA AYATS ,Dziewczynka , brąz patynowany, wys.: 30 cm

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI ,Turysta , brąz patynowany, kamień, wys.: 29 cm

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI

(1865 Mielżyn - 1910 Berlin)

Turysta

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pojemnik na oliwę z gwiazdą Dawida , metal srebrzony z nakrętką mosiężną, wys. 38 cm

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jad , kamienie, srebro, dł. 21 cm, dł z łańcuszkiem: 51 cm

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cukiernica srebrna skrzynkowa, Lilpop, Warszawa 1820 – 1830 , srebro, wys. 9 cm, szer. 10 cm, dł. 14 cm

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zegar kaflowy, Polska, Toruń ok. 1650
, złocony brąz, wys. 8,2 cm, dł. boku 6 cm, średnica 13,5 cm

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

80000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Huty Śląskie ,Kielich z inskrypcją Polska (Śląsk)?, 1780-1820 , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 22,3 cm

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

10500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

13500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czasza kielicha, wyrób saski, XVIII w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 14,5 cm

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

4100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich, Czechy, Bohemia, lata 60-te XIX w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 13 cm

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

3300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanica/Kielich, Czechy, Bohemia, lata 30-40 XIX w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, barwione powierzchniowo, wys. 18 cm

Numer katalogowy:82

Cena wywoławcza:

12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para kielichów, Czechy, Bohemia, lata 60-te XIX w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 13,5 cm

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

4200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para solniczek, Polska , szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 9 cm

Numer katalogowy:84

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklaneczka, Fritz Heckert XIX-XX w. , szkło bezbarwne, malowane barwnymi emaliami, złocone, wys. 8,2 cm

Numer katalogowy:85

Cena wywoławcza:

3300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanka, Polska ok.1800 , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 10,5 cm

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Polska, XVIII-XIX w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 11,3 cm

Numer katalogowy:87

Cena wywoławcza:

2900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Puchar, Bohemia, połowa XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, grawerowane, wys. 17 cm

Numer katalogowy:88

Cena wywoławcza:

6800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para karafek, Naliboki-Urzecze, lata 1820-1830 , szkło bezbarwne, szlifowane w gwiazdki, rytowane matowo, wys. 16,3 cm

Numer katalogowy:89

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karafka (korek dobierany, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), II ćw. XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, wys. 24, 5 cm

Numer katalogowy:90

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Flasza Śląsk (Polska), przed 1826 r. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 24,5 cm

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

8800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanka, Bohemia Czechy, lata 1820-1830 , szkło rubinowe, szlifowane, malowane amalgamatem srebra, wys. 12 cm

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

2100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanka, Bohemia Czechy, lata 30 XIX w. , szkło niebieskie, szlifowane, malowane farbami emaliowymi oraz amalgamatem srebra, wys. 10,5 cm

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

2100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanka Bohemia Czechy, lata 1810-1820 , szkło bezbarwne, szlifowane, złocone, malowane, wys. 9,5 cm

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich, Bohemia Czechy, lata 40 XIX w. , szkło zielone, szlifowane, złocone, wys. 14,5 cm

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich, I poł. XVIII w. , szkło bezbarwne, rytowane matowo, wys. 16,7 cm

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

4800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Polska Śląsk , szkło bezbarwne, brzeg złocony, czasza fasetowana, wys. 14 cm

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy),
przełom XVIII/XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, rytowane, wys. 14,5 cm

Numer katalogowy:98

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Polska koniec XVIII w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo w ornament roślinny, wys. 15,3 cm

Numer katalogowy:99

Cena wywoławcza:

5200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karafka z korkiem, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), IV ćw. XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, złocone, wys. 22 cm

Numer katalogowy:100

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karafka (bez korka, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), I ćw. XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, wys. 16,5 cm

Numer katalogowy:101

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanka, Polska, ok 1800 , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 11,5 cm

Numer katalogowy:102

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Czechy, Bohemia, II poł. XIX w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 11,7 cm

Numer katalogowy:103

Cena wywoławcza:

950.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

950.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich Lubaczów, Polska, I ćw. XVIII w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane (szlify polerowane), wys. 20,5 cm

Numer katalogowy:104

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich tzw. „flet”, Polska, Naliboki – Urzecze, poł. XVIII w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, rytowane matowo, wys. 26,2 cm

Numer katalogowy:105

Cena wywoławcza:

15200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

21000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich, Polska, Naliboki – Urzecze, IV ćw. XVIII w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, rytowane matowo, wys. 19 cm

Numer katalogowy:106

Cena wywoławcza:

15800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

22000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich z pokrywą, Polska koniec XVIII w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 22 cm

Numer katalogowy:107

Cena wywoławcza:

12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanuszek, Kotlina Jeleniogórska, Królestwo Pruskie, III ćw. XIX w. (wyposażenie Domu Lalek) , szkło alabastrowe, dmuchane,

Numer katalogowy:108

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazonik, Bohemia, IV ćw. XIX w. , szkło fioletowe, dmuchane, szlifowane, malatury złote (częściowo wytarte), wys. 8 cm

Numer katalogowy:109

Cena wywoławcza:

1100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazoniki, Czechy Północne, Moser, Cesarstwo Austro Węgier, ok. 1905-1910 , szkło bezbarwne, strefowo cieniowane szkłem fioletowym, dmuchane, szlifowane, grawerowane osetowo, wys. 15 cm

Numer katalogowy:110

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanuszek, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), poł. XIX w. , szkło warstwowe rosalin - bezbarwny, dmuchane, szlifowane, malowane złotem,

Numer katalogowy:111

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanuszek, Kotlina Jeleniogórska, Królestwo Pruskie, III ćw. XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, hutniczo zdobione mlecznym nitkowym filigranem,

Numer katalogowy:112

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Buteleczka apteczna, Czechy, XVII/XVIII w. ,

Numer katalogowy:113

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Koszyczek, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), IV ćw. XIX w. , szkło kobaltowe, dmuchane, malowane srebrem,

Numer katalogowy:114

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Buteleczka na perfumy, Bohemia, IV ćw. XIX w. , szkło mleczne, dmuchane malowane wielobarwnymi farbami emaliowymi,

Numer katalogowy:115

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazoniki Millefiori, Włochy, 1910 , szkło bezbarwne, dmuchane, inkrustowane płatkami szklanymi, tysiąc kwiatów,

Numer katalogowy:116

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazonik, Leötz, pocz. XX w , szkło ciemno czerwone, nitkowane, iryzowane,

Numer katalogowy:117

Cena wywoławcza:

4100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Przycisk do papieru , laseczki millefiori zatopione w szkle bezbarwnym, średnica: 4,5 cm; wys.: 3 cm

Numer katalogowy:118

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Przycisk do papieru z monogramem A.K. , szkło zielone,

Numer katalogowy:119

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Przycisk do papieru , szkło bezbarwne, bryła wieloboczna szlifowana,

Numer katalogowy:120

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Przycisk do papieru, Czechy, 1857 , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, średnica: 9,5 cm; wys.: 3 cm

Numer katalogowy:121

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka porcelanowa, Zakochana para, ok. 1790 , porcelana malowana naszkliwnie, wys. 13 cm, średnica podst. 13 cm

Numer katalogowy:122

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kałamarz Chiny - porcelanowa figurka ptaka (kogut) , porcelana, wys. 10 cm

Numer katalogowy:123

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka porcelanowa, Kobieta z kozą, ok 1790 , porcelana malowana ręcznie, wys. 15 cm

Numer katalogowy:124

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka porcelanowa ptaka , porcelana, wys. 22 cm

Numer katalogowy:125

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz porcelanowy Miśnia XVIII w. , porcelana, średnica: 14 cm

Numer katalogowy:126

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka porcelanowa, Grajek, ok. 1780 , porcelana malowana ręcznie, wys. 10 cm

Numer katalogowy:127

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Grupa figuralna z gałązką, porcelana , porcelana malowana ręcznie, wysokość - 21 cm

Numer katalogowy:128

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander KOTSIS ,Portret, 1875 , rysunek, ołówek, papier, 44 x 33,5 cm w świetle passe-partout

Aleksander KOTSIS

(1836 Ludwinów, k. Krakowa - 1877 Podgórze, k. Krakowa)

Portret, 1875

Numer katalogowy:129

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ryszard PRAUSS ,Potyczka, 1970 , rysunek, ołówek, papier, 16 x 20 cm

Ryszard PRAUSS

(1902 Kielce - 1955 Kielce)

Potyczka, 1970

Numer katalogowy:130

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander GIERYMSKI ,Pałac w Amalfi, 1897 , rysunek, ołówek, papier, 26 x 19,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:131

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Kościół Św. Anny , akwarela, papier, 44 x 33 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Kościół Św. Anny

Numer katalogowy:132

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TESLAR ,Stare Miasto w Warszawie, 1957 , akwarela, papier, 26 x 20 cm

Antoni TESLAR

(1898 Krzeszowice - 1972 Warszawa)

Stare Miasto w Warszawie, 1957

Numer katalogowy:133

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona Pantokrator z Matką Boska i św. Janem, ok. 1830 , deska, płótno, gips, srebro, tempera, 44,5 x 36 cm

Numer katalogowy:134

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Matka Boska Bogolubska , tempera, deska, złocenia, 31 x 27 cm

Numer katalogowy:135

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Boże Narodzenie , tempera, deska, 50,5 x 31 cm

Numer katalogowy:136

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zaślubiny mistyczne Św. Katarzyny , olej, deska parkietowana, 124,5 x 95 cm

Numer katalogowy:137

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)