XXII Aukcja

Jan KUCZ ,Świąteczny toast,1972 , akwarela, 16 x 37 cm

Jan KUCZ

(ur. 1936 na Ziemi Cieszyńskiej)

Świąteczny toast,1972

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PAMUŁA ,Obraz 018, 2000 , grafika komputerowa, 49 x 60 cm

Jan PAMUŁA

(ur.1944 Spyrkowo koło Wadowic)

Obraz 018, 2000

Cena wywoławcza:

550.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

550.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PAMUŁA ,Obraz 019 , grafika komputerowa, 49 x 60 cm

Jan PAMUŁA

Obraz 019

Cena wywoławcza:

550.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

550.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Małgorzata MARSZALIK-ZNOJEK ,Moje tęsknoty, 2001 , tusz, piórko, papier, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Grażyna GIERAŁTOWSKA-KUCZ ,Młode lata, 1984 , litografia, papier, 24 x 19 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Małgorzata MARSZALIK-ZNOJEK ,Przenikanie, 2002 , tusz, piórko, 51 x 72 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Romuald ORAMUS,Fitness club V,1998/1999 , akwaforta akwatinta, 22,5 x 16 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sylwia CABAN ,Pożegnanie, 1999 , pastel,, 41 x 48 cm

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Magdalena ABAKANOWICZ ,Sen, 2002 , tusz, 30 x 42 cm

Magdalena ABAKANOWICZ

(1930 Falenty - 2017 Warszawa)

Sen, 2002

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dorota GRYNCZEL ,Kompozycja 02, akwarela, papier, 73 x 51 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zdzisław OLEJNICZAK ,Czcionki, Linoryt, papier, 34,5 x 50 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rafał STRENT ,Kosmos, 1986, akwaforta, akwatinta, 65 x 50 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander FRANKO ,Dworek, 2005 , akwarela, 47 x 61 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander MROCZKOWSKI ,Widok na Wielki Staw Polski i Wołoszyn, 1923, olej, płótno, 67,5 x 99 cm

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz dekoracyjny z kompozycją według Rembrandta, fajans malowany podszkliwnie kobaltem, średnica 42 cm, wysokość 7 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Madonna, 1943 , olej, karton, 28,5 x 27 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Madonna, 1943

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Portret Steffena Augustyna*, 1942, olej, płyta, 46 x 38 cm

Wlastimil HOFMAN

Portret Steffena Augustyna*, 1942

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Portret Steffena Augustyna*, 1941, olej, płyta, 29,5 x 26 cm

Wlastimil HOFMAN

Portret Steffena Augustyna*, 1941

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam SETKOWICZ ,Sanna , akwarela, papier, 14 x 25,5 cm w świetle passe-partout

Adam SETKOWICZ

(1876 Kraków - 1945 Kraków)

Sanna

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan DOMARADZKI ,Pejzaż zimowy , olej, płótno, 37 x 78 cm

Stefan DOMARADZKI

(1897 Niżny Nowgorod - 1983 Nandy pod Paryżem)

Pejzaż zimowy

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt ROZWADOWSKI,Pejzaż zimowy , olej, tektura, 47 x 57 cm

Zygmunt ROZWADOWSKI

(1870 Lwów - 1950 Zakopane)

Pejzaż zimowy

Cena wywoławcza:

5800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Leśna droga zimą , olej, tektura, 34 x 46 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Leśna droga zimą

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marceli HARASIMOWICZ ,Zakopane, Dolina Strążyska , olej, płótno, 34 x 44 cm

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław FILIPKIEWICZ ,Pejzaż zimowy z zagrodami góralskimi , olej, płótno naklejone na płytę, 38 x 44 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Odo (Otton) DOBROWOLSKI ,Śnieg nad Sekwaną, 1911 , tusz, papier, 51,5 x 66,5 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zenon KONONOWICZ ,Pejzaż , olej, tektura, 18 x 34 cm

Zenon KONONOWICZ

(1903 Hończary koło Nowogródka - 1971 Kazimierz Dolny)

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Syriusz KORNGOLD ,Pejzaż z chatą , olej, tektura, 22,5 x 32 cm

Syriusz KORNGOLD

(działał w latach 1926-1939)

Pejzaż z chatą

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Joseph KÖRSCHGEN ,Rzeźba przedstawiająca charta, około 1930 , stop cynowy, wys. 19, dł. 32 cm

Cena wywoławcza:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fritz Heidenreich ,Figurka Paw Selb, Rosenthal, 1937, porcelana malowana podszkliwnie, wys. 20 cm, szer. 22 cm;

Cena wywoławcza:

3700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław FILIPKIEWICZ ,Róże w wazonie , olej, tektura, 35 x 48 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysława PIĄTKOWSKA ,Kwiaty w wazonie , olej, płyta, 30 x 33 cm

Władysława PIĄTKOWSKA

(1882 Warszawa - 1971 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leokadia BIELSKA-TWORKOWSKA ,Martwa natura , olej, tektura, 40 x 23 cm

Leokadia BIELSKA-TWORKOWSKA

(1901 Chrzanów - 1973 Warszawa)

Martwa natura

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon MICHALSKI ,Martwa natura z kwiatami i owocami, 1934 , olej, tektura, 48 x 34 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edmund CIECZKIEWICZ ,Pejzaż , olej, płyta, 32 x 39,5 cm

Edmund CIECZKIEWICZ

(1872 Barszczowice koło Lwowa - 1958 Rytro)

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Pejzaż jesienny , olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 62,5 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

ANERI - Irena WEISSOWA ,Pejzaż z Lanckorony, 1927 , olej, tektura, 35,5 x 57,5 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon WYCZÓŁKOWSKI ,Pejzaż , olej, płótno, 42 x 62 cm

Leon WYCZÓŁKOWSKI

(1852 Huta Miastkowska koło Garwolina - 1936 Warszawa)

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

21000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwan TRUSZ ,Pejzaż zimowy , olej, płyta, 18 x 14 cm

Iwan TRUSZ

(1869 Wysocko - 1941 Lwów)

Pejzaż zimowy

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław GAŁEK ,Pejzaż górski z drzewami, 1931 , olej, płyta, 79,5 x 53 cm

Stanisław GAŁEK

(1876 Mokrzyska, pow. Brzesko - 1961 Zakopane)

Pejzaż górski z drzewami, 1931

Cena wywoławcza:

3700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan BUKOWSKI ,Kwiaty w wazonie , olej, płyta, 46,5 x 59 cm

Stefan BUKOWSKI

(1878 Michałowice k. Kielc - 1929 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman SIELSKI ,Martwa natura na stole , gwasz, tektura, 58 x 83 cm

Roman SIELSKI

(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów)

Martwa natura na stole

Cena wywoławcza:

9500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KOPYSTYŃSKI ,Pejzaż z Raby, 1923 , olej, tektura, 49 x 69 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk SZCZYGLIŃSKI ,Pejzaż z drzewami , olej, płyta, 40,5 x 53 cm

Henryk SZCZYGLIŃSKI

(1881 Łódź - 1944 Warszawa)

Pejzaż z drzewami

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Gerhard BEUTHNER ,Pejzaż wiejski , olej, tektura, 25 x 34 cm

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria WODZICKA,Wiejski pejzaż ze sztafażem ,

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazonik ze szkła powlekanego dekorowany motywem czeremchy, szkło warstwowe, powlekane, matowione, trawione, wysokość: 8 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pojemnik ceramiczny z przykrywką , czerwona kamionka, wysokość 11,5 cm, średnica 6,5 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Portret kobiety (Marii bar. Taube ?) , olej, płótno, 41 x 32 cm

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz PRUSZKOWSKI ,Portret kobiety , olej, płótno, 71 x 64 cm

Tadeusz PRUSZKOWSKI

(1888 Borucice pod Łęczycą - 1942 Warszawa)

Portret kobiety

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz PRUSZKOWSKI ,Portret oficera, olej, tektura, 36 x 26 cm;

Tadeusz PRUSZKOWSKI

Portret oficera

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jadwiga KONIUSZEWSKA ,Powstańcy warszawscy , akwarela, tempera, papier, 43 x 31 cm w świetle passe-partout

Jadwiga KONIUSZEWSKA

(1904 Lwów - 1951 Kocborowo k. Starogardu Gdańskiego)

Powstańcy warszawscy

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Rozmowa przy kieliszku wina , akwarela, tusz, papier, 17,5 x 24,5cm w świetle passe-partout

Maja BEREZOWSKA

(1898 Baranowicze - 1978 Warszawa)

Rozmowa przy kieliszku wina

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Scena z dzbanem , tusz, papier, 20,5 x 28,5cm w świetle passe-partout

Maja BEREZOWSKA

Scena z dzbanem

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

a. Flakonik toaletowy ze szkła hialitowego. b. Talerzyk ze szkła hialitowego. , a. szkło barwione w masie, tzw. hialitowe, złocenia b.szkło barwione w masie, tzw. hialitowe, złocenia, a. wys. 6 cm, szer. 8,7 cm b. średn. 15,8 cm

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Naczynia serwisowe do herbaty: dwa imbryki i mlecznik Anglia, koniec XVIII wieku, czarna kamionka; wys. 13 cm, szer. 26 cm, a. wys. 13 cm, szer. 26 cm b. wys. 11 cm, szer. 21,5 cm c. wys. 5,5 cm, szer. 13 cm

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

9300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sosjerka, Korzec, około 1800 , porcelana malowana naszkliwnie, wysokość 10 cm, długość 25 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Podstawa pod wazę do zupy, Korzec, około 1815-1820 , porcelana malowana naszkliwnie, złocona na łapach, średnica dolna 24,2 cm, średnica górna 13,7 cm, wysokość podstawy 8,1 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef BRANDT ,Odpoczynek z końmi , akwarela, papier naklejony na tekturę, 19,5 x 16 cm

Józef BRANDT

(1841 Szczebrzeszyn - 1915 Radom)

Odpoczynek z końmi

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Głuszec, 1934 , olej, płótno, 92,5 x 110 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,O zachodzie słońca , olej, płótno, 54 x 61,5 cm

Wiktor KORECKI

O zachodzie słońca

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk SZCZYGLIŃSKI ,Pejzaż jesienny , olej, tektura, 50 x 39 cm

Henryk SZCZYGLIŃSKI

(1881 Łódź - 1944 Warszawa)

Pejzaż jesienny

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA,Lago Maggiore o zachodzie , olej, tektura, 35 x 38,5 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marceli HARASIMOWICZ ,Brzeg morski w Karwi, 1924 , olej, tektura, 25 x 35 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Soter JAXA MAŁACHOWSKI ,Morze w blasku księżyca, 1931 , pastel, papier, 49 x 64,5 cm

Soter JAXA MAŁACHOWSKI

(1867 Wolanów pod Odessą - 1952 Kraków)

Morze w blasku księżyca, 1931

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Pejzaż wiejski, około 1930 , olej, płótno, 60 x 70 cm

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

17000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bolesław KUDEWICZ ,Pejzaż, 1918 , olej, tektura, 33 x 53 cm

Bolesław KUDEWICZ

(1887 Lwów - 1957 Kłodzko)

Pejzaż, 1918

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni PROCAJŁOWICZ ,Pejzaż podgórski , olej, płótno, 35,5 x 54,5 cm

Antoni PROCAJŁOWICZ

(1876 Rodatycz - 1949 Kraków)

Pejzaż podgórski

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt MILLI ,W sadzie, 1934 , olej, płótno, 48,5 x 66 cm

Zygmunt MILLI

(1898 Jarosław - 1963 Kraków)

W sadzie, 1934

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Mazowiecka zagroda, 1939 , olej, płótno naklejone na płytę, 42 x 56 cm

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław ROGUSKI ,Kościół ss Klarysek w Bydgoszczy , litografia barwna, 37 x 23 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk PAUTSCH ,Zaułek starego miasta , olej, dykta, 30 x 24 cm

Fryderyk PAUTSCH

(1877 Delatyn pod Stanisławowem - 1950 Kraków)

Zaułek starego miasta

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław GROCHOLSKI ,Modlący się Żydzi , olej, płótno naklejone na tekturę, 61,5 x 51 cm

Stanisław GROCHOLSKI

(1858 Żołynia k/Łańcuta - 1932 Buffalo)

Modlący się Żydzi

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz z żółtym lwem, około 1738 , porcelana malowana naszkliwnie, średnica 30,2 cm, wys. 5,3 cm

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para pojemników z dekoracją w barwne bukiety kwiatów 1774-1814 (okres Marcoliniego) , porcelana, malowana naszkliwnie, złocona, wysokosć 11 cm, średnica 14 cm

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian FAŁAT ,Zimowy pejzaż z Bystrej, 1918 , akwarela, papier, 27,5 x 35,5 cm w świetle passe-partout

Julian FAŁAT

(1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)

Zimowy pejzaż z Bystrej, 1918

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan REMBOWSKI ,Pejzaż górski zimą, około 1920 , olej, tektura, 34 x 48 cm

Jan REMBOWSKI

(1879 Wawrzyszew koło Warszawy - 1923 Warszawa)

Pejzaż górski zimą, około 1920

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Seweryn BIESZCZAD ,Kapliczka w górach,1920 , akwarela, gwasz, papier, 72 x 48 cm

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tibor CSORBA ,Pejzaż zakopiański, 1959 , akwarela, papier, 45,5 x 34,5 cm

Tibor CSORBA

(1906 Szepesvarajla - 1985 Budapeszt)

Pejzaż zakopiański, 1959

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Filiżanka, około 1715-1719* , porcelana, malowana złotem i czerwoną farbą, dekoracja reliefowa, wysokość 8 cm, średnica 6,2 cm;

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rondelek, z rączką drewnianą, 1774-1814 (okres Marcoliniego) , porcelana, malowana naszkliwnie, złocona, wys. 7,5 cm, średn. 18 cm, dł. 35 cm

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leonard WINTEROWSKI ,Żołnierz na koniu, 1920 , olej, tektura, 45,5 x 34 cm

Leonard WINTEROWSKI

(1875 Czerniowiec - 1927 Warszawa)

Żołnierz na koniu, 1920

Numer katalogowy:82

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Patrol na postoju przy ognisku, 1938 , olej, tektura, 55 x 80 cm

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek ŻMURKO,Modelka, około 1909 , olej, płótno, 60 x 53 cm

Franciszek ŻMURKO

(1859 Lwów - 1910 Warszawa)

Modelka, około 1909

Numer katalogowy:84

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOHUSZEWICZ ,Monguolf*, 1929 , olej, tektura, 30 x 35 cm

Jan BOHUSZEWICZ

(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure)

Monguolf*, 1929

Numer katalogowy:85

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOHUSZEWICZ ,Most w Wenecji, 1924 , olej, tektura, 26,5 x 38 cm

Jan BOHUSZEWICZ

Most w Wenecji, 1924

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para kandelabrów drewnianych trójramiennych , drewno ze śladami polichromii wielobarwnej, wysokość 88 cm, szerokość 70 cm

Numer katalogowy:88

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Witold Tadeusz MARS ,Ineczka, 1929 , olej, tektura, 33 x 24,5 cm

Witold Tadeusz MARS

(1908 Rzęsna Polska - 1985 USA)

Ineczka, 1929

Numer katalogowy:89

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni PROCAJŁOWICZ ,Dziewczyna w chuście, około 1905 , Litografia barwna na papierze, 40,5 x 32 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:90

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maksymilian BROŻEK ,Anioł prowadzący kobietę dosiadającą konia, 1929 , olej, tektura, 39 x 49 cm

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław GRANZOW ,Akt , olej, tektura, 58 x 46 cm

Władysław GRANZOW

(1872 Warszawa - (?))

Akt

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marek ŻUŁAWSKI ,W garderobie, 1935 , olej, płótno, 70 x 52,5 cm

Marek ŻUŁAWSKI

(1908 Rzym - 1985 Londyn)

W garderobie, 1935

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Piotr OBAL ,Lwowski pejzaż , olej, tektura, 60 x 45 cm

Piotr OBAL

(1900 Obodiwka (rejon Tarnopola - 1987 Obodiwka)

Lwowski pejzaż

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan WODYŃSKI ,Pejzaż miejski , olej, płyta, 50 x 60 cm

Jan WODYŃSKI

(1903 Jasło - 1988 Warszawa)

Pejzaż miejski

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,Wybrzeże skaliste w Bretanii, 1982 , olej, papier, 29 x 41,5 cm

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni ROGOWSKI ,Widok parku w Puławach , olej, płótno, 47 x 60 cm

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOHUSZEWICZ ,Brama w Słonku, 1927 , olej, tektura, 44,5 x 34,5 cm

Jan BOHUSZEWICZ

Brama w Słonku, 1927

Numer katalogowy:98

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOHUSZEWICZ ,Zakątek pod lodowcem, 1928 , olej, tektura, 32,5 x 42 cm

Jan BOHUSZEWICZ

Zakątek pod lodowcem, 1928

Numer katalogowy:99

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan CYBIS ,Martwa natura na stole z kwiatami , olej, płótno, 44 x 54 cm

Jan CYBIS

(1897 Wróblin na Śląsku Opolskim - 1972 Warszawa)

Martwa natura na stole z kwiatami

Numer katalogowy:100

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk GRUNWALD ,Pejzaż wiejski z krzyżem, 1926 , olej, płótno, 81 x 69 cm

Henryk GRUNWALD

(1904 Łazy k/Warszawy - 1958 Warszawa )

Pejzaż wiejski z krzyżem, 1926

Numer katalogowy:101

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Przeprowadzka , olej, płótno, 100 x 105 cm

Konstanty MACKIEWICZ

(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź)

Przeprowadzka

Numer katalogowy:102

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

28000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam GRABOWSKI ,Bzy w wazonie , akwarela, papier, 56 x 41,5 cm w świetle passe-partout

Adam GRABOWSKI

(1875 Warszawa - 1941 Warszawa)

Bzy w wazonie

Numer katalogowy:103

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan CHWIERUT ,Martwa natura z tancerką , olej, tektura, 48 x 37 cm

Jan CHWIERUT

1901 Bielsko Biała - 1973)

Martwa natura z tancerką

Numer katalogowy:104

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Janusz STRZAŁECKI (JAST) ,Martwa natura z owocami , akwarela, papier, 20 x 29 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:105

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Helena LUSTGARTEN-OGRODZKA ,Martwa natura z kwiatami , olej, płótno, 39 x 48 cm

Numer katalogowy:106

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia ARTYMOWSKA ,Begonie , olej, płótno, 38,5 x 38,5 cm

Zofia ARTYMOWSKA

(1923 Kraków - 2000 Warszawa)

Begonie

Numer katalogowy:107

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Błażej IWANOWSKI ,Kwiaty w wazonie , olej, płyta, 61,5 x 50 cm

Błażej IWANOWSKI

(1889 Jabłonna - 1966 Warszawa)

Numer katalogowy:108

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Portret dziewczynki , olej, tektura, 34,5 x 26,5 cm

Olga BOZNAŃSKA

(1865 Kraków - 1940 Paryż)

Portret dziewczynki

Numer katalogowy:109

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

36000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KAMOCKI,Wnętrze kościółka we Frydmanie. 1919 , olej, płótno, 96 x 105,5 cm

Numer katalogowy:110

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BETLEY ,Widok na kościół, 1966 , olej, płótno, 44 x 56 cm

Jan BETLEY

(1908 Płock - 1980 Warszawa)

Widok na kościół, 1966

Numer katalogowy:111

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz BŁOCKI ,Spojrzenie w lustro , akwarela, tektura, 115 x 90 cm

Włodzimierz BŁOCKI

(1885 Lwów - 1920 Zakopane)

Spojrzenie w lustro

Numer katalogowy:112

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erwin ELSTER ,Pejzaż z zagrodą , olej, tektura, 27 x 35,5 cm

Numer katalogowy:113

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik MISKY ,Rzeka , olej, tektura, 23 x 35 cm

Ludwik MISKY

(1884 Nowy Sącz - 1938 Kraków)

Rzeka

Numer katalogowy:114

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol SPORN ,Portret górala , olej, płótno, 47 x 35 cm

Numer katalogowy:115

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik STASIAK ,Pejzaż górski , olej, tektura, 35 x 48 cm

Ludwik STASIAK

(1858 Bochnia - 1924 Kraków)

Pejzaż górski

Numer katalogowy:116

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander LESSER ,Studium do Przemysława napadniętego w Rogoźnie przez margrabiów brandenburskich (litografii lub obrazu olejnego), [1862 lub przed 1865] , pędzel, pióro, tusz, akwarela, światła białym gwaszem na fotografii z rysunku wykonanego ołówkiem i kredką, naklejonej całą powierzchnią na tekturę, 28 x 35 cm w świetle starego passe-partout.

Numer katalogowy:117

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan MATEJKO ,Portret mężczyzny , ołówek, papier, 26 x 19 cm w świetle passe-partout

Jan MATEJKO

(1838 Kraków - 1893 Kraków)

Portret mężczyzny

Numer katalogowy:118

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław LENTZ ,Portret Antoniego Jelenkiewicza, 1906 , olej, płótno, 100 x 80 cm

Numer katalogowy:119

Cena wywoławcza:

38000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karl ROHRHIRSCH ,Uliczka w Monachium , olej, płyta, 14 x 18 cm

Karl ROHRHIRSCH

(1875 Monachium - 1954 Greding)

Uliczka w Monachium

Numer katalogowy:120

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Friedrich THURAU ,Nabrzeże rybackie , olej, tektura, 24 x 30 cm

Friedrich THURAU

(1812 Stargard - 1888 Konstancja)

Nabrzeże rybackie

Numer katalogowy:121

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Grajek , akwarela, gwasz, papier, w świetle passe-partout 34 x 24 cm

Franciszek KOSTRZEWSKI

(1826 Warszawa - 1911 Warszawa)

Grajek

Numer katalogowy:122

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Żyd czytający Księgę , olej, tektura, 54,5 x 40,5 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Żyd czytający Księgę

Numer katalogowy:123

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz szkoły wileńskiej (?) ,Pocałunek Judasza, koniec XVIII wieku, olej, płótno, 65 x 57 cm

Numer katalogowy:124

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz północnoeuropejski ,Święta Maria Magdalena, XVII wiek, olej, płótno, 82 x 69 cm

Numer katalogowy:125

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol MILLER (Müller) ,Portret damy , olej, płótno, 130 x 97 cm

Karol MILLER (Müller)

(1835 Częstochowa - 1920 Warszawa)

Portret damy

Numer katalogowy:126

Cena wywoławcza:

38000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław ŚLEWIŃSKI ,Martwa natura z kwiatami i owocami , olej, płótno, 34,5 x 50 cm

Władysław ŚLEWIŃSKI

(1854 Białynin koło Rawy Mazowieckiej - 1918 Paryż)

Martwa natura z kwiatami i owocami

Numer katalogowy:127

Cena wywoławcza:

160000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

160000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan CHEŁMIŃSKI ,Pojedynczy patrol , akwarela, tektura, 24 x 18 cm w świetle passe-partout

Jan CHEŁMIŃSKI

(1851 Brzustów pow. Opoczno - 1925 Nowy Jork)

Pojedynczy patrol

Numer katalogowy:128

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Sanna , olej, tektura, 47 x 56,5 cm;

Wiktor KORECKI

Sanna

Numer katalogowy:129

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dywan o wzorze heratu, około 1900 , wełna, bawełna, węzły asymetryczne, 315 x 270 cm

Numer katalogowy:130

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Serwis obiadowy porcelanowy , porcelana szkliwiona, na kołnierzu złoty pasek,

Numer katalogowy:131

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)